Місто

На Корольова у Житомирі відкрили амбулаторію, де обслуговуватимуть до 10 тисяч осіб

29 грудня 2016, 16:32

Першу амбулаторію загальної практики сімейної медицини у Житомирі відкрити 29 грудня по вулиці Корольова, 46.

Про це повідомляють на сайті Житомирської міської ради.

«У цьому році ми відкрили першу амбулаторію сімейного лікаря. Це дасть змогу наблизити надання первинної медичної допомоги мешканцям Житомира. Амбулаторія має забезпечувати амбулаторний прийом пацієнтів та обслуговування викликів хворих до дому», – цитує прес-служба мерії міського голову Сергія Сухомлина.

Початок роботи амбулаторії планується на перший квартал 2017 року, прийом здійснюватимуть 7 лікарів: 5 – лікарів загальної практики – сімейної медицини та 2 лікаря – педіатра.

«Загальна кількість населення, яка підлягає медичному обслуговуванню в амбулаторії, становить приблизно 10 тис. осіб, з них 8 тис. дорослого населення, та 2 тис. дітей. Із міського бюджету у 2016 році виділені кошти в загальній сумі 1664,24 тис. грн, в тому числі: на реконструкцію приміщення – 1424,24 тис. грн, на придбання меблів, обладнання та інвентарю – 240,0 тис. грн», – йдеться у повідомленні міськради.

В умовах амбулаторії заплановано надання первинної медичної допомоги, а саме:

огляд хворого (лікарський огляд, вимірювання антропометричних показників, забір матеріалу для проведення аналізів, вимірювання показників цукру, ЕКГ-дослідження),

надання невідкладної, кваліфікованої лікарської допомоги дорослому та дитячому населенню,

лікування в умовах денного стаціонару (внутрішньом’язеві призначення, інфузійна терапія, небулайзерна терапія та ін.).

у разі необхідності, при наявності показів, хворі спрямовуватимуться на стаціонарне лікування в лікувально-профілактичні заклади міста Житомира.

У роботі амбулаторії значна увага приділятиметься профілактичним заходам, спрямованим на зниження захворюваності серед населення та виявлення захворювань на ранніх стадіях (перш за все онкологічних захворювань, хвороб серцево-судинної системи, туберкульозу).

Також активно проводяться підготовчі роботи з відкриття ще двох амбулаторій в інших районах міста.

Як повідомляв Житомир.info, до кінця року у Житомирі по вулиці Корольова, 46 планували завершити реконструкцію приміщення, де з 2017 року працюватиме сучасна амбулаторія сімейної медицини.

Фото з сайту Житомирської міської ради

Житомир.info

 

Матеріали по темі