Політика

«Батьківщина» вирішила покарати двох членів, які голосували за підвищення вартості проїзду в маршрутках Житомира

12 травня 2017, 12:59

11 травня в офісі Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» відбулось засідання членів обласного партійного бюро на чолі з головою облорганзації Анжелікою Лабунською, під час якого розглядали питання голосування двох членів партії в виконавчому комітеті Житомирської міської ради з питання підвищення тарифів на проїзд в маршрутках Житомира.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

Анжеліка Лабунська та члени бюро виступили під час засідання з гострою критикою двох членів «Батьківщини», які, будучи членами виконкому Житомирської міської ради, проголосували за підвищення тарифу на проїзд у маршрутках.

«Вбачаю в діях наших однопартійців порушення партійної дисципліни. Голосування членів нашої партії в підтримку підвищення тарифу на проїзд може призвести до погіршення життя виборців в Житомирі, йде в розріз зі стратегією «Батьківщини» по розбудові України для людей, а не для олігархів», – сказала Анжеліка Лабунська.

Зазначається, що виступаючі дали жорстку оцінку голосуванню колег, вказали на помилковість та неетичність такого голосування по відношенню до містян, які віддали свої голоси за «Батьківщину» під час виборів.

«Сьогодні Юлія Тимошенко та вся наша партія проводить гігантську роботу, аби стримати «апетити» олігархів, які «сидять» на бюджетно-тарифних потоках. Партія працює на добробут людей, тож такі помилкові голосування у подальшому треба розцінювати як зраду ідеалам партії «Батьківщина» і карати винних. Депутати усіх рівнів чи члени виконкомів, які будуть робити такі помилки в подальшому – будуть виключені з лав партії», – заявила Анжеліка Лабунська.

Політичне бюро прийняло рішення покарати двох членів партії за помилкове голосування дисциплінарним стягненням, вони попереджені про неприпустимість порушення партійної дисципліни у подальшому.

«Також було прийнято ряд рішень, які покладуть край помилковим голосуванням в органах місцевого самоврядування Житомирщини членами «Батьківщини» з важливих для громади області питань», - інформує прес-служба партії.

В інформації не згадуються прізвища порушників, але очевидно, що мова йде про двох членів ВО «Батьківщина», які очолюють районні ради в Житомирі: Олександр Блощинський є головою Богунської районної ради, Олег Соя – Корольовської районної ради.

Як повідомляв Житомир.info, 10 травня на позачерговому засіданні міськвиконком після 1,5 годинного обговорення не підтримав рішення про підвищення вартості проїзду у маршрутках до 5 гривень: для прийняття рішення не вистачило одного голосу.

Голосування за підвищення вартості проїзду

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі