Влада

Конкурсна комісія не змогла з семи кандидатів обрати директора Житомирського обласного центру народної творчості

17 July 2017, 11:20

В обласній ради 14 липня під головуванням заступника голови обласної ради Максима Вілівчука відбулось засідання п’ятьох конкурсних комісій, на яких погоджували кандидатури керівників комунальних закладів обласної ради.

Про це 17 липня повідомляє прес-служба Житомирської облради.

Серед претендентів на заміщення  посад керівників комунальних закладів:

обласної бібліотеки для дітей - Ганна Антіпова, яка працює директором Житомирського обласного центру соціально-психологічної допомоги та Ольга Лепілкіна, в.о. директора цієї бібліотеки;

комунального закладу «Обласна бібліотека для юнацтва» - Олена Люблянська, бібліотекар науково-методичного відділу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича та Галина Таранюк, в.о. директора цього закладу;

обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича - Василь Врублевський, нинішній керівник закладу;

Житомирського обласного центру народної творчості - Світлана Соболєвська, навчається в аспірантурі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв; Наталія Шегеда, провідний методист з питань діяльності фольклорно-етнографічних колективів відділу народної творчості цього центру; Ярослав Теплий, художній керівник Житомирського професійного ліцею харчових технологій; Сергій Сидоренко, методист центру; Ольга Дідківська, яка на даний час не працює; Володимир Хмельницький, головний режисер Житомирського комунального закладу «Палац культури»; Віктор Балюрко, директор-розпорядник КП «Житомирська обласна  філармонія імені Святослава Ріхтера»;

комунального підприємства «Бердичівське міжміське бюро технічної інвентаризації» - Сергій Малиновський, який наразі не працює, та Олег Пасічник, заступник начальника цього комунального підприємства.

«Кожен із претендентів презентував власне бачення подальшого розвитку та діяльності закладів на один і п’ять років. За результатами конкурсів погоджено кандидатури на керівників чотирьох закладів, і лише на посаду директора обласного центру народної творчості жоден претендент не набрав більшість голосів, тому конкурсна комісія прийняла рішення оголосити повторний конкурс», - йдеться у повідомленні.

Переможцями конкурсів стали Ольга Лепілкіна, Олена Люблянська, Василь Врублевський, Олег Пасічник, з якими буде укладено контракти терміном на 5 років.

Рішення щодо призначення на посади прийматимуть депутати на сесії обласної ради.

Нагадаємо, 26 червня в обласній раді шляхом жеребкування визначили представників громадськості, які увійшли до складу конкурсних комісій з обрання керівників закладів культури. 

Як повідомляв Житомир.info, чергова сесія обласної ради запланована на 27 липня

Фото з сайту облради

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі