Місто

Житомирські комунальники почали наносити нову розмітку на майдані Соборному

22 липня 2017, 10:07

Дочекавшись зменшення інтенсивності руху на майдані Соборному в Житомирі, комунальники о пів на десяту вечора 21 липня перекрили в’їзди та виїзди на кругове перехрестя.

Працівники управління автомобільних шляхів кажуть: за два дні планують нанести на майдані Соборному основну дорожню розмітку відповідно до прийнятої схеми руху. Щоб встигнути, задіяли близько 10 працівників. З чого починатимуть в першу чергу, як позбудуться старої розмітки та коли ж коли житомиряни поїдуть по новій розмітці на круговому перехресті, Житомир.info розповів директор КП «ЖУАШ» Сергій Янушевич.

«У нас є два дні, щоб більш-менш нормально зробити три кола: внутрішню і пунктирну лінію, ще два кола - це буде дуже класно. Дуже великий об’єкт, я  розумію, що житомиряни дуже давно хочуть бачити новий рух, і це нагальна потреба на сьогодні, тому ми вирішили вийти вночі. Шість працівників, є іще дві резервні машини, є водії. Тут багато людей насправді непотрібно. Наші співробітники почали наносити контрольні точки, по яким буде потім наноситись безпосередньо розмітка. Тому що тут дуже багато радіусів, радіуси великі, ми використовуємо лазерні рівні і дальноміри. Головне - точно виміряти контрольні точки. У нас є обладнання, воно стоїть і чекає своєї черги. Як тільки нанесемо контрольні точки, одразу почнемо малювати розмітку. Стару розмітку ми будемо потихеньку або зрізати інструментом, або замальовувати, усе залежить від того наскільки ця розмітка в’їлась у асфальт. Ми закупили спеціальну фарбу, нова розмітка буде настільки яскрава, що відразу буде видно, куди потрібно їхати. Окрім того, ми згодом хочемо поставити і обгородити внутрішнє коло стовпчиками оранжевого кольору зі світло відбивною плівкою, але це поки пропозиція», - розповідає директор КП «ЖУАШ» Сергій Янушевич.

Щоб під час проведення робіт на перехрестя ніхто не виїжджав, стоять не лише відповідні знаки, зазначає Сергій Янушевич, а й поліцейські.

«Поліція нам допомагає у вечірній час. Вони вже самі нам дзвонять, самі приїхали, майже на кожному пункті, у нас тут чотири великих в’їзди, і вони їх періодично об’їжджають», - каже Сергій Янушевич.  

Директор управління автомобільних доріг зізнається: незважаючи на великий обсяг робіт та складність виконання дорожньої розмітки на круговому перехресті, на майдані планують відновити рух вже надвечір неділі - 23 липня.

«Ми перекриваємо рух до вечора неділі, тому, думаю, в понеділок зранку житомиряни виїдуть і основні лінії будуть уже нанесені, люди поїдуть по новому колу. Принаймні, мені б так хотілося», - зізнається директор КП «ЖУАШ».

Як повідомляв Житомир.info, житомирян попереджали про перекриття з 21 липня руху на майдані Соборному через нанесення нової розмітки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі