Місто

В центрі Житомира почали встановлювати пам’ятник Героям Небесної Сотні

11 серпня 2017, 15:06

На майдані Корольова для пам’ятника Героям Небесної Сотні вже встановили металічні рами – кріплення для триптиху, висота якого близько 8 метрів (два поверхи фасаду будівлі).

Про це 11 серпня повідомляє прес-служба облдержадміністрації з посиланням на  представника технадзору Олексія Суксова.

«Встановлені металічні рами для кріплення триптиху. Потім буде процес його монтування. Також наразі проходять роботи з благоустрою території та підготовчі роботи для встановлення скульптури», – сказав Олексій Суксов.

Вночі композиція підсвічуватиметься.

Нагадаємо, 27 липня голова ОДА Ігор Гундич анонсував, що пам’ятник встановлять до Дня незалежності, який відзначається 24 серпня.

Як повідомляв Житомир.info, в лютому 2016 року обговорення пам’ятника Героям Небесної сотні мало не перетворилося на скандал, після чого ОДА зняла з себе відповідальність за його будівництво. В жовтні 2016 року конкурсна комісія визначилася з кращим проектом пам'ятника Героям Небесної сотні, який обрали шляхом онлайн-голосування. 15 червня 2017 року департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Житомирської облдержадміністрації підписав договір з ТОВ «Виробничо-дизайнерська компанія «Технотрейд» (м. Київ) про виготовлення за 700 тисяч гривень пам’ятника Героям Небесної Сотні на майдані Корольова . Торги пройшли у вигляді переговорної процедури закупівлі, так як товар – пам’ятний знак –  закуповувався в переможця архітектурного конкурсу. Встановлення самого пам’ятника та благоустрій території обійдуться ще в майже 400 тис. грн.

 

Фото з сайту ОДА

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі