Влада

Марина Порошенко та Геннадій Зубко оглянули новостворену медіатеку в житомирській школі №28

2 вересня 2017, 16:18

2 вересня дружина президента Марина Порошенко приїхала до Житомира, де разом з віце-прем’єр-міністром Геннадієм Зубком, керівництвом міста та області оглянула новостворену медіатеку в школі №28.

Бібліотеку нового зразка тут облаштували впродовж літніх канікул, витративши на це з міського бюджету понад 400 тис. грн. Тепер у ній є комп’ютери, інтерактивна дошка, два телевізора, аби школярі мали можливість отримувати інформацію в зручному для них форматі. Облаштування медіатеки проводилося з урахуванням усіх потреб дітей з інклюзивністю.

За словами першої леді, з нового навчального року в інклюзивних школах-учасниках пілотного проекту благодійного фонду Порошенка розпочали свою роботу 68 медіатек. Обов’язковою умовою усіх медіатек є те, що діти повинні мати можливість вільно відвідувати їх у позаурочний час.

«Проект по впровадженню інклюзивної освіти у всіх регіонах України проходить, на мою думку, дуже гарно. І я хочу подякувати всьому суспільству: і освітянам, і владі, і місцевому керівництву. Тому що коли ми спілкуємося з людьми, з фахівцями – ми відчуваємо, дійсно, що саме інклюзивна освіта – це вже давно назріле питання. І батьки, і діти хочуть нових умов навчання, щоб діти отримували якісну освіту, щоб це було зручно, щоб вони могли потрапити до тої школи, яка їм подобається, яку вони вибрали, а не ту, яку їм нав’язують чи рекомендують», - зауважила Марина Порошенко.

Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко подякував першій леді за особисту участь в провадженні проекту розвитку інклюзивної освіти.

«На сьогоднішній день вже 9% шкіл включилися до інклюзивної освіти. Якщо порівнювати з минулим періодом, то на 56% збільшилась кількість дітей, які приходять до школи. І це відбувається як в області, так і в обласних центрах. Лідерами сьогодні є Київська, Волинська, Житомирська, Дніпропетровська області, але для нас дуже важливо, щоб це відбувалося по всій Україні», - сказав Геннадій Зубко.

Заступник мера Житомира Матвій Хренов зазначив, що медіатеки важливі не тільки з точки зору інклюзивності, а й з точки зору популяризації бібліотек, бо класичні бібліотеки вже не цікаві для дітей.

Після візиту у школу №28 делегація вирушила до гуманітарної гімназії №23, де облаштування медіа теки зараз на завершальному етапі.

Ввечері перша леді відвідає гала-концерт музично-освітнього табору Music Camp.

Житомир.info

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі