Місто

Об’єднання міських і приміських маршруток поки відкладається, але схема вже розроблена - мер Житомира

26 лютого 2018, 14:58

«Транспортна революція», яка мала об’єднати міські та приміські маршрутки, поки відкладається.

Про це в коментарі Житомир.info 26 лютого повідомив мер Житомира Сергій Сухомлин.

«На даний момент було вже кілька підсумкових нарад на рівні області та міста, на рівні міського управління транспорту. Узгоджена схема маршруток, яка об’єднує приміські та міські маршрути: фактично, міські маршрути будуть продовжені до найближчого передмістя. На літо будемо виходити на об’єднані конкурси по цим маршрутам. Основна частина договорів по приміським маршрутам закінчується у вересні-листопаді. По інформації обласного транспортного управління, раніше говорив, що договори закінчуються в березні, але вони підняли договори і виявилося, що основна частина закінчується у вересні-листопаді. Навесні «транспортної революції» не буде і ми ще до неї не готові через коригування термінів поставки автобусів (для ТТУ – ред.). Наша зацікавленість в тому, щоб на ці маршрути зайшли вже нові автобуси комунального підприємства», - пояснив Сергій Сухомлин.

Він не назвав конкретні терміни запровадження нових об’єднаних маршрутів, та наголосив, що строки пов’язані з поставкою комунальних автобусів.

«Якщо перша частина їх прийде в кінці березня, або в квітні, а друга – липні-серпні, то це буде 40 автобусів. І нам треба десь на червень-липень ці конкурси, щоб ці автобуси змогли в них взяти участь, бо правила одні для всіх. Є постанова Кабміну, яка чітко регламентує проведення цих конкурсів, нещодавно вона змінилася: багато балів отримує перевізник, у якого не менше 30% транспортних засобів обладнані пандусами для людей з інвалідністю, вже в пріоритеті низкополі автобуси. Без конкурсу місто не може запустити свої автобуси», - пояснив мер Житомира.

Нагадаємо, на сесії 25 січня цього року депутати дозволили ЖТТУ взяти 40 автобусів у лізинг. 22 лютого під час звіту за роботу в 2017 році мер повідомив, що в ТТУ вже є сто заявок від водіїв, які хочуть працювати на комунальних автобусах.

Як повідомляв Житомир.info, в січні цього року мер Сергій Сухомлин розповідав, що в квітні разом з облдержадміністрацією планують провести єдиний конкурс на об’єднані маршрути, змінивши повністю всю схему руху і скоротивши кількість транспорту.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: транспорт маршрутка автобус Сухомлин  
Матеріали по темі