Влада

На черговій сесії Житомирської облради розглянуть 100 питань

30 травня 2018, 11:36

Президія обласної ради 29 травня узгодила порядок денний чергової 16-ї сесії обласної ради сьомого скликання: на розгляд депутатського корпусу вноситься 100 питань.

Про це повідомляє прес-служба облради.

«Голова обласної ради Володимир Ширма зазначив, що на сесію вносяться питання, які оприлюднені на офіційному сайті у визначений законодавством термін, а також додаткові питання, що потребують невідкладного розгляду та вирішення. Усі питання пройшли детальне обговорення і узгодження на профільних комісіях обласної ради. Депутати прийматимуть рішення про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік, до перспективного плану формування територій громад областіта до кількох галузевих регіональних програм. Також працюватимуть над питаннями комунальної власності, серед яких й кадрові, зокрема, призначення керівників, переукладання контрактів,внесення змін до статутів комунальних закладів та земельні питання тощо», - йдеться у повідомленні.

На 16-й сесії обласної ради планується прийняти низку звернень до центральних органів влади, зокрема щодо збільшення фінансування програми лікування громадян за кордоном; щодо виділення субвенції з державного бюджету для розрахунків за пільговий проїзд на залізничному транспорті; щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні; щодо виділення додаткових коштів на завершення робіт на автомобільній дорозі від м. Житомира до м. Бердичева; щодо передачі філій райавтодорів органам місцевого самоврядування; щодо підвищеннярозмірів соціальних виплат особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю; щодо будівництва очисних споруд в м. Бердичеві та інші.

Нагадаємо, що чергова 16-а сесія обласної ради сьомого скликання розпочне працювати над порядком денним 31 травня о 10 годині.

Перелік питань (крім додаткових) дивіться тут

Житомир.info

Теги: облрада  
Матеріали по темі