Суспільство

У селищі під Житомиром створили перший в області інклюзивно-ресурсний центр

21 серпня 2018, 12:39

Інклюзивно-ресурсний центр, медіатека та ресурсна кімната – ці складові комфортного інклюзивного навчання вже створили у Новогуйвинську Житомирського району. Поки що це перший такий осередок в області.

Про це розповіла начальник управління освіти і науки ОДА Лариса Шевчук, - інформує 21 серпня прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

«У Новогуйвинську почне роботу перший осередок інклюзивної освіти, який складається з інклюзивно-ресурсного центру, сучасних медіатеки та ресурсної кімнати у Новогуйвинській гімназії. Крім того, на території гімназії діє спортивно-оздоровчий комплекс, до занять в якому, за потреби, можна буде залучати дітей з особливими освітніми потребами», – зазначає Лариса Шевчук.

Інклюзивно-ресурсний центр Житомирського району у Новогуйвинську – перший, який почне свою роботу. Тут вже завершили ремонт.

«Ремонтні роботи вже завершені, зараз закуповуємо меблі та обладнання. Також іде конкурс на набір фахівців. Як тільки наберемо людей – зможемо розпочати роботу. Плануємо стартувати вже за місяць», – розповідає директор ІРЦ Олена Нікуліна.

З 1 вересня у Новогуйвинській гімназії запрацює медіатека та ресурсна кімната.

Нагадаємо, у новому навчальному році у 220 школах Житомирської області запрацюють інклюзивні класи.

Як повідомляв Житомир.info, створення інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими потребами на базі Новогуйвинської гімназії Житомирська ОДА анонсувала у грудні минулого року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: інклюзія інклюзивно-ресурсний центр особливі потреби  
Матеріали по темі