Влада

У Житомирської області забрали 61,4 млн грн, які Уряд виділяв на ремонт доріг

5 September 2018, 16:07

З метою раціонального використання бюджетних коштів в сезон будівництва доріг Уряд прийняв рішення внести зміни до переліку об’єктів капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення та обсягів бюджетних коштів в рамках окремих бюджетних програм, які реалізуються у 2018 році.

Відповідне рішення було схвалено під час засідання Кабінету міністрів 5 вересня 2018 року – інформує прес-служба Міністерства інфраструктури.

«За результатами 7 місяців роботи Урядом прийнято рішення щодо перерозподілу коштів, передбачених окремими бюджетними програмами. Перерозподіл буде здійснюватися з об’єктів, де за результатами проведених тендерних процедур виникла економія коштів. Ці кошти будуть перерозподілені на інші об’єкти, що потребують додаткового фінансування. Також з переліків виключено об’єкти, які не забезпечені проектною документацією та не готові до реалізації», - йдеться у повідомленні.

В рамках програми «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення» передбачається зменшення видатків у низці областей, зокрема:

Волинській області на 3,87 млн гривень,

Житомирській області на 61,4 млн гривень,

Івано-Франківській області на 47,97 млн гривень,

Київській області на 28,37 млн гривень,

Миколаївській області на 98,61 млн гривень,

Чернівецькій області на 67,81 млн гривень.

Натомість збільшено видатки у:

Вінницькій області на 46 млн гривень,

Дніпропетровській області на 25,99 млн гривень,

Кіровоградській області на 52,85 млн гривень,

Одеській області на 30 млн гривень,

Полтавській області на 50 млн гривень,

Хмельницькій області на 25,33 млн гривень,

Черкаській області на 25 млн гривень.

За бюджетною програмою «Покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів – Тернопіль – Умань; Біла Церква – Одеса – Миколаїв – Херсон», передбачено зменшення видатків у: Київській області на 133,5 млн гривень, Одеській області на 198,2 млн гривень. Натомість збільшено видатки у: Вінницькій області на 231,92 млн гривень, Черкаській області на 99,79 млн гривень.

«Водночас передбачається перерозподіл видатків у межах областей за результатами проведення тендерних процедур та економії коштів, які перерозподілені на інші об’єкти, що потребують додаткового фінансування у рамках бюджетних програм «Покращення стану автомобільної дороги Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка», «Покращення стану автомобільної дороги Житомир – Чернівці», «Покращення стану автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський», - інформує Міністерство інфраструктури.

Нагадаємо, розпорядженням Кабінету міністрів від 17 січня 2018 року Житомирській області було виділено 169 млн 580,4 тис. грн на будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення.

Додатков до розпорядження КМУ від 17.01.2018 №78-р

Як повідомляв Житомир.info, на сесії обласної ради 26 липня 2018 року депутати проголосували за направлення до Міністерства інфраструктури та Державного агентства автомобільних доріг звернення щодо звільнення керівника Служба автомобільних доріг у Житомирській області Геннадія Савченка, який проігнорував звіт перед депутатами та пішов у відпустку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дорога ремонт КМУ бюджет  
Матеріали по темі