Влада

Мера Новограда-Волинського оштрафували на 1700 гривень за продану земельну ділянку

25 вересня 2018, 16:42

Новоград-Волинською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді справи про адміністративне правопорушення, за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (неповідомлення про суттєві зміни в майновому стані), вчинене головою Новоград-Волинської міської ради.

Про це 25 вересня повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

«Установлено, що посадова особа органу місцевого самоврядування порушив вимоги ч.2 ст.52 Закону України «Про запобігання корупції». Зокрема, продавши у грудні минулого року земельну ділянку за понад 220 тис грн, що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, голова міськради взагалі не повідомив про суттєві зміни у майновому стані на сайті НАЗК. Це у той час, коли чинним законодавством встановлено десятиденний строк з дня одержання доходу», - йдеться у повідомленні.

Постановою Новоград-Волинського районного суду посадову особу визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, та накладено штраф у розмірі 1700 грн.

В декларації мера Новограда-Волинського Віктора Весельського за 2017 рік зазначено, що він отримав 222 тис. 400 грн за відчуження нерухомого майна від громадянки Мандибур Таїси Миколаївни. На таку ж саму суму Весельський задекларував готівкові кошти.

Нагадаємо, в червні цього року невідомі обікрали квартиру, яку винаймає мер міста Новоград-Волинський Віктор Весельський: викрали документи, цінні речі та готівкові кошти – 12 тисяч доларів. Згодом викрадений закордонний паспорт Весельського знайшли в одному з найближчих до райцентру сіл.

Як повідомляв Житомир.info, суд оштрафував на 1700 гривень депутата Житомирської обласної ради Ігоря Романського, який своєчасно не повідомив про купівлю автомобіля Volkswagen Touareg.

Житомир.info

Теги: прокуратура суд декларація Весельський  
Матеріали по темі