Влада

Житомирські патрульні з 8 жовтня в місцях концентрації ДТП почнуть використовувати пристрої вимірювання швидкості TruCam

4 жовтня 2018, 17:33

В Україні з 8 жовтня 2018 року в місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення патрульні поліцейські почнуть використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів – портативні пристрої вимірювання швидкості TruCam.

Речник патрульної поліції Житомирської області Ігор Іванюк у коментарі Житомир.info 4 жовтня підтвердив інформацію щодо використання пристрою TruCam на дорогах в нашому регіоні.

«З 8 жовтня патрульна поліція буде використовувати прилад TRUCAM в тестовому режимі без притягнення водіїв до відповідальності, адже основна задача поліції - не покарати, а попередити правопорушення і зберегти життя громадян. А надалі порушники будуть притягуватися до адміністративної відповідальності згідно чинного законодавства. Крок за кроком ми йдемо до єдиної цілі - нульова смертність на дорогах України! Наразі маємо дві такі камери, але буде більше. Поки що патрульні вчаться з ними працювати», - повідомив Ігор Іванюк.

За інформацією департаменту комунікації МВС України, патрульна поліція буде використовувати TruCam виключно на ділянках автодоріг із дорожніми знаками, що повідомляють про фото- відео фіксування порушень, з підвищеним рівнем аварійності, пов’язаним з перевищенням швидкості, як у містах так і на дорогах міжнародного значення.

«В місцях фіксації порушень швидкісного режиму також будуть знаходитися службові транспортні засоби з увімкненням маячків синього кольору в обов’язковому порядку. Інформація щодо ділянок доріг, де зареєстровано найбільшу кількість ДТП у зв’язку з перевищенням водіями транспортних засобів швидкості руху та місць використання приладів TruCam буде висвітлена на офіційних сайтах НПУ та ДПП, а також на офіційних сторінках Facebook», - йдеться у повідомленні.

З метою запобігання зловживань та корупційних ризиків, портативний пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке корегування даних.

TruCam має лазерне наведення, що дозволяє вимірювати швидкість на відстані до 1200 метрів, працює до 15 годин без підзарядки. Має карту пам’яті на 16 тисяч відеороликів чи 40 тисяч фото. Робить до 3 фотокадрів в секунду. Має два режими – автоматичний та ручний. Крім того, обладнаний GPS-датчиком, - поінформували в МВС України.

Як повідомляв Житомир.info, 19 та 20 вересня 2018 року на замовлення університету в Житомирі та області збирали дані щодо порушення водіями швидкості.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Іванюк патрульні швидкість  
Матеріали по темі