Влада

​Більшість депутатів проти виступів активістів на початку сесії Житомирської облради, «Батьківщина» і УКРОП – за

25 жовтня 2018, 10:57

Голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма хотів, щоб представники громади виступала наприкінці сесії, але екс-голова облради Анжеліка Лабунська була проти.

Це обговорювали на черговій сесії облради 25 жовтня після розгляду першого питання порядку денного.

«Ми сьогодні нічого нового не видумуємо, а звертаємося до нашого Регламенту роботи обласної ради, де передбачено, що всі мають можливість виступити, але це передбачено в «Різному». Я навіть не ставлю цю пропозицію на голосування», - сказав Володимир Ширма, після того, як зачитав звернення близько десятка активістів з проханнями виступити на сесії.

Це викликало обурення присутніх на сесії активістів та голови облорганізації ВО «Батьківщина», депутата Анжеліки Лабунської.

«Коли я була головою обласної ради, то ніколи в житті не давала розпорядження не пускати людей до сесійної зали. Це неповага до людей, ми можемо спокійно дати людям півгодини, щоб виступити. Я сама була в сесійній залі Верховної Ради, коли Янукович там так починав, і ви знаєте, чим завершилося. Житомирська область єдина в Україні, де немає громадської ради (при ОДА), якби вона була, то люди б не приходили на сесію. А активістам треба навчитися себе поводити, бо образа і зеленка – це не методи», - сказала Лабунська.

Голова облради поставив на голосування пропозицію Анжеліки Лабунської, щоб дати можливість представникам громадських організацій виступити на початку сесії: «за» були лише 14 депутатів з двох фракцій «Батьківщина» і УКРОП.

Після цього місцевий «активіст» Олександр Коцюбко увімкнув мегафон і почав свою промову, перекрикуючи головуючого, який продовжував вести сесію, ставити питання на голосування, а депутати голосувати.

Детільніше дивіться згодом в сюжеті

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сесія облрада Лабунська активіст  
Матеріали по темі