Місто

Біля фонтану на житомирській Михайлівській вкрали музичну колонку, злодіїв зафіксували камери

25 жовтня 2018, 12:54

У ночі, 25 жовтня, із вулиці Михайлівської в Житомирі вкрали музичну колонку.

Про це повідомила прес-служба Житомирської міської ради.

«Колонка вартувала приблизно 3.500 тисяч гривень, проте для житомирян вона значила більше, адже завдяки їй лунала музика, яка додавала настрою. На вулиці для озвучування фонтану було встановлено 2 музичні колонки. Їх використовували й підчас проведення культурних заходів на Михайлівській. Крадіїв зафіксували камери відеоспостереження, які розташовані на кафе, яке знаходиться поряд. Наразі із цим розбирається поліція», - йдеться у повідомленні.

«Прикро, що такі випадки трапляюся у нашому місті, тим паче на Михайлівській. Деякі люди самі не цінують того, що для них роблять. Сподіваємось, що поліція знайде крадія», сказав начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов.

Нагадаємо, в ніч з 25 на 26 січня невідомі розбили останню льодову скульптуру, літеру «Ж», яка була встановлена під час Різдвяного ярмарку.

Як повідомляє Житомир.info, вранці 20 січня 2018 року на Михайлівській у Житомирі містяни побачили розбиту льодову фігуру. Цього разу вандали пошкодили двійку в цифрах нового року «2018». 10 січня організатори Різдвяного ярмарку звернулися до поліції із заявою щодо пошкодження льодової скульптури оленя невідомою особою. Перед Водохрещам на Михайлівській демонтували фігуру янгола, а 19 січня прибирали залишки крижаного Миколая, якого, вочевидь, розбили вночі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: колонка Михайлівська крадіжка  
Матеріали по темі