Влада

​У 2019 році Житомир прийматиме Другий Форум регіонів України і Республіки Білорусь

26 жовтня 2018, 19:04

У наступному році Житомир прийматиме Другий Форум регіонів України та Республіки Білорусь.

Про це 26 жовтня у своїй промові на Форумі регіонів України та Білорусі у Гомелі повідомив президент України Петро Порошенко.

«Впевнений в успіху Форуму. Сподіваюсь, з часом ми зможемо говорити про традиції проведення форуму по-черзі в кожній державі. Я як Президент України хочу наступного року запросити всіх учасників… Де ми будемо проводити? От голова Житомирської обласної адміністрації, встаньте. Ми прийняли рішення, наступний форум ми будемо проводити в місті Житомирі. Зубко у нас теж має відношення до Житомира. Форум буде організовано на належному рівні», - повідомив під час виступу Петро Порошенко.

Цією новиною поділився на своїй сторінці у соцмережі і голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

«Сьогодні Президент України Петро Порошенко доручив нам провести міжнародний захід, спрямований на посилення українсько-білоруської співпраці. Маємо використовувати міжнародне співробітництво як ще один інструмент для розвитку держав. Сьогодні в Гомелі говорили про українську децентралізацію. Житомирщина - лідер в децентралізації та одна з областей, яка активно включилася в роботу форуму», - написав на своїй сторінці Ігор Гундич.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: форум Порошенко Гундич Білорусь  
Матеріали по темі