Влада

​З порядку денного позачергової сесії Житомирської міськради планують зняти питання щодо зміни Регламенту

31 жовтня 2018, 13:24

У порядок денний позачергової сесії Житомирської міської ради планують внести зміни.

Про це на початку пленарного засідання 31 жовтня сказав мер Сергій Сухомлин, відповідаючи на запитання голови фракції Опозиційного блоку Наталії Леонченко щодо відсутності проектів рішень по двох питаннях порядку денного.

«По першому питанню у нас були зібрані підписи депутатів, і фракції будуть пропонувати свої звернення. Що стосується Регламенту – я буду пропонувати зняти це питання з порядку денного, бо його треба доопрацювати. Ще є два питання, які сьогодні розглянула земельна комісія. Це стосується аукціону, вільної земельної ділянки: сьогодні в нас є ще час, щоб у цьому році отримати гроші від продажу цієї земельної ділянки. Ще одне питання стосується реструктуризації боргів теплокомуненерго. Сьогодні зранку всім на електронну пошту розіслали цей проект рішення», - пояснив Сергій Сухомлин.

На сесії присутні 30 депутатів з 42. У порядку денному позачергової сесії було два питання – про звернення до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та внесення змін до Регламенту Житомирської міської ради.

Житомир.info

Теги: сесія міськрада регламент  
Матеріали по темі