Політика

У складі Житомирського міськвиконкому з’явився член партії Демальянс

6 листопада 2018, 17:18

Член виконавчого комітету Житомирської міської ради Віра Гринишина стала членом партії «Демократичний альянс».

Про це вона повідомила 6 листопада на своїй сторінці у Facebook.

«Я вступила до політичної партії ДемАльянс. Я хочу щоб в країні відбулися зміни і готова прикладати до цього зусилля. Чому ДемАльянс? Я вірю, що це команда людей, яка прагне якісних змін в країні, а не просто повноважень у владі задля особистих інтересів. Мій напрямок - соціальний захист і підримка сімей СЖО (реабілітаційні центри, індивідуальний супровід, запобігання і протидія домашньому насильству)», - написала Віра Гринишина.

grinn00

Нагадаємо, в міській владі вже є представники цієї політсили - заступник мера з питань транспорту Дмитро Ткачук та директор комунального підприємства «Житомиртранспорт» Іван Фурлет, який також є депутатом міськради і входить до фракції Блоку Петра Порошенка. Ще один член Демальянсу Владислав Пучич нещодавно теж став депутатом Житомирської міської ради, він обирався від БПП.

Як повідомляв Житомир.info, у 2016 році Віру Гринишину за пропозицією Радикальної партії Ляшка хотіли ввести до складу міськвиконкому замість Анатолія Лисенка, але на сесії 6 вересня ця пропозиція не набрала необхідної кількості голосів. 13 жовтня цього ж року депутати проголосували за збільшення кількісного складу міськвиконкому до 25 осіб і Віра Гринишина стала членом виконкому.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком Гринишина Демальянс  
Матеріали по темі