Влада

​Виборча комісія одноголосно ухвалила рішення про нового депутата Житомирської міськради

25 October 2018, 18:44

Члени міської виборчої комісії одноголосно підтримали постанову про обрання депутатом Житомирської міськради активіста Владислава Пучича.

Під час засідання голова комісії Тамара Яремчук повідомила, що від міськради надійшов лист про те, що один з депутатів вибув і потрібно провести засідання комісії, щоб визначити чергового по списку кандидата.

«Сьогодні нас зібрала сумна подія. Всі знають головного лікаря дитячої лікарні Володимира Башека, про його смерть. Він був депутатом не одного скликання. У цьому скликанні він теж був обраний від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Так як депутата немає, нам треба обрати наступного по черговості депутата. Зробити технічну, по суті, процедуру. Так як уже список черговості кандидатів затверджений, ми кандидатів затвердили давно. Ніяких заяв від кандидатів про відхилення своєї кандидатури немає. Є лист від нашої міської ради про те, що депутат вибув і вони просять провести комісію. Черговий депутат по нашому списку - це Пучич Владислав Григорович», - сказала голова Житомирської міської виборчої комісії Тамара Яремчук.

Згодом вона зачитала постанову комісії,у якій йдеться: «Визнати обраним депутатом Житомирської міської ради наступного за черговістю кандидата в депутати у виборчому списку від Житомирської міської організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Пучича Владислава Григоровича та зареєструвати його депутатом Житомирської міської ради».

Члени виборчої комісії одноголосно підтримали цю постанову - «за» проголосували 9 присутніх.

За словами голови комісії Тамари Яремчук, після голосування цю постанову мають направити до ЦВК і вже на наступній сесії Владислава Пучича можуть зареєструвати депутатом міської ради.


Нагадаємо, вранці, 20 вересня, стало відомо про смерть головного лікаря дитячої лікарні, депутата Житомирської міської ради, Почесного громадянина Житомира Володимира Башека. Замість Володимира Башека депутатом міської ради від Блоку Петра Порошенка може стати громадський активіст Владислав Пучич.

Під дописом Пучача в соцмережі, де він спробував пояснити доцільність союзу Об’єднання «Самопоміч» та партії «Демократичний альянс» перед президентськими виборами, розгорілася активна дискусія, зокрема, голова Житомирської обласної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександр Рабінович назвав майбутнього депутата міськради від БПП людиною без принципів та «пристосуванцем».

Як повідомляв Житомир.info, Пучич був одним з організаторів житомирського Євромайдану та активним учасником Революції Гідності. З лютого 2014 року і до обрання нового складу міської ради Владислав Пучич як журналіст газети «20 хвилин» був членом міськвиконкому.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міська рада виборча комісія депутат Пучич БПП  
Матеріали по темі