Місто

​Новий асфальт на Старовільській у Житомирі не витримав і тижня експлуатації

19 листопада 2018, 15:40

На минулому тижні після ремонту тепломереж на вулиці Старовільській відновили рух транспорту. Після зняття тимчасової розмітки на вулиці Перемоги, левова частка авто з району Богунії в напрямку центру міста рухається саме цією вулицею. Менш ніж за тиждень експлуатації на ділянках, де тривали ремонтні роботи, на новому асфальті вже з’явились ями, які водії намагаються оминати.

Роботи з відновлення асфальтобетонного покриття виконувала ТОВ «Шляхбуд-5», одним із засновників якої є колишній керівник КП «Управління автомобільних шляхів» Володимир Гаврилюк. У «Теплокомуненерго» розповідають: про ями на новому асфальті знають і вже повідомили про це підряднику, який має усе виправити за власний кошт.


«Ми вже спілкувались із підрядником, який виконував роботи. Це «Шляхбуд-5», керівник Гаврилюк. Вони повинні усе відновити. Там є три проблемних ділянки. З однієї і іншої сторони вулиці Ольжича. Якщо їхати з боку площі Короленка, то до вулиці Ольжича є декілька вибоїн. І після Ольжича є ще одна, найбільша. Про це ми спілкувались із підрядником і усі недоліки буде усунуто. Вони зобов’язані виконати це самі. Терміни були озвучені такі, що чим швидше, тим краще», - розповів головний інженер КП «Житомиртеплокомуненерго» Валерій Бужинський.

Нагадаємо, у Житомирі через ремонтні роботи на Старовільській автівкам дозволили їхати по вулиці Перемоги.

Як повідомляв Житомир.info, після ремонту тепломереж упродовж двох тижнів комунальники не могли відновити рух вулицею Старовільською у Житомирі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ремонт асфальт Старовільська  
Матеріали по темі