Місто

​У Житомирі повністю замінили 7 км тепломереж - в 3 рази більше, ніж у минулі роки

24 листопада 2018, 11:18

У 2018 році в Житомирі проведено масштабну реконструкцію системи централізованого теплопостачання. Протягом року КП «Житомиртеплокомуненерго» відремонтувало 146,6 км тепломереж, більше 7 км – повністю замінили.

За словами комунальників, в попередні роки вдавалося замінити на нові максимум 1,5-2 км тепломереж, цьогоріч вдалося зробити в кілька разів більше – понад 7 км.

Як повідомляє прес-служба Житомирської міської ради, модернізація системи теплопостачання дозволить зменшити споживання енергії у житлових та громадських будівлях, поліпшити енергоефективність теплопостачання міста, забезпечить сталу роботу теплопостачальної компанії через поліпшення енергоефективності та зниження витрат.

З початку року найбільшу протяжність теплових мереж прокладено (замінено) у районі вулиць Маликова, Клосовського, Старовільської, проспекту Миру, провулку Червоному, Польському бульварі, провулку 1 Винокурному.

Також було проведено повну заміну тепломагістралі від вул. Жуйко, 12 до вулиці Шевченка, яка постачає тепло у третину районів міста - вулиць Велика Бердичівська, Довженка, Гагаріна, Шевченка, Хлібної, Небесної Сотні, Льва Толстого, частину площі Перемоги.

Також, у рамках реконструкції системи централізованого теплопостачання було встановлено індивідуальних теплових пунктів у житлових будинках, відремонтовано 54 котелень (з 55) та 75 центральних теплових пунктів (з 76) замінено 2 котли, застаріле енергозатратне насосне обладнання, обладнання хімводопідготовки та встановлено вузли обліку енергоресурсів (теплової енергії, газу та води).

Нагадаємо, влада Житомира планувала до листопада замінити теплові мережі в мікрорайоні Маликова. 27 жовтня підрядники завершили зварювальні роботи ділянки тепломережі діаметром 26 мм по вулиці Маликова та почали її заповнення теплоносієм.

Як повідомляв Житомир.info, 12 листопада начальник управління комунального господарства Олександр Марцун розповів, чи в усіх житомирських будинках є тепло.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЖТКЕ тепло ремонт труба тепломережа  
Матеріали по темі