Місто

​У Житомирі збираються презентувати перший дитсадок, обладнаний веб-камерами

6 грудня 2018, 12:27

Житомирські дитсадки обладнають камерами відеоспостереження - як на вулиці, так і в приміщеннях.

Про це говорять батьки маленьких вихованців.

У листопаді 2018 петиція про встановлення веб-камер в закладах освіти «з метою попередження та контролю неправомірних дій з боку викладачів та дітей» на сайті Житомирської міськради набрала необхідну кількість голосів, але поки перебуває на розгляді.

Інформацію про камери підтвердила заступник начальника департаменту освіти Житомирської міськради Світлана Ковтуненко, однак зауважила: поки мова йде лише про один дитсадок, де така практика вводиться в порядку експерименту.

«Мова йде про дитсадок №53 (Центр розвитку дитини «АБВГДЕйка», ред.), де завершується встановлення 12 зовнішніх відеокамер, в тому числі на вхід-вихід. Це була ініціатива батьків, а департамент підтримав. Зокрема, це дозволить охороні контролювати територію в різну пору доби. Це пілотний проект, за результатами якого буде вирішено про доцільність встановлення веб-камер в інших ДНЗ міста», - сказала Світлана Ковтуненко.

З її слів, питання внутрішнього відеоспостереження наразі вирішується юристами, оскільки не всі батьки бажають такої «видимості» для своїх дітей.

Світлана Ковтуненко також уточнила, що на відеокамери для ДНЗ №53 витрачено близько 190 тисяч бюджетних гривень. Презентація проекту запланована на наступний тиждень.

Нагадаємо, станом на 6 грудня 2017 року Центр розвитку дитини № 53 «АБВГДЕйка» був одним з найбільш переповнених дошкільних закладів Житомира: при нормі 254 фактична кількість його вихованців складала 433, тобто, в 1,7 раза більше. Цього року через затяжний ремонт теплотраси на Суриній горі вихованці дитсадка грілися калориферами.

Як повідомляв Житомир.info, в 2013 році дитсадочок «АБВГДЕйка» відсвяткував своє 20-річчя.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: веб-камера відеоспостереження камера ДНЗ №53 дитсадок  
Матеріали по темі