Влада

​Обурених транспортним сполученням мікрорайону «Паперова фабрика» мер Житомира запросив на відверту розмову

18 грудня 2018, 09:26

В мікрорайон «Паперова фабрика» треба пустити комунальні автобуси, бо нинішній перевізник працює на приміському маршруті №110 і не возить безкоштовно пільговиків.

Про це під час виступу на сесії Житомирської міської ради 18 грудня заявив місцевий активіст Олександр Громов. З ним прийшли ще кілька людей, щоб розказати про погане транспортне сполучення зазначеного мікрорайону та нагадатимеру про пропозицію «транспортних фахівців» щодо запуску на цей маршрут комунальних автобусів.

«Я розумію, вам хочеться зняти автобуси з Крошні, щоб зайшов приватний перевізник і заробляв. Це не питання дискусії на сесії, заходьте до мене і поговоримо відверто», - запропонував мер Сергій Сухомлин.

Його відповідь обурила голову фракції Опозиційного блоку Наталію Леонченко.

«Ви зараз звинувачуєте людей в лобіюванні інтересів перевізників, а люди просять забезпечити перевезення пільговиків», - наголосила Наталія Леонченко.

Її підтримала голова фракції ВО «Батьківщина» Любов Цимбалюк. Мер наполягав на завершенні дискусії.

Врештіо 9:10 депутати приступили до формування порядку денного. На цей час у сесійній залі присутні 37 депутатів з 42. У розпорядженні щодо скликання сесії було 71 питання порядку денного.

Як повідомляв Житомир.info, 12 грудня 2018 року під час звіту про свої роботу за рік мер Сергій Сухомлин заявив, що ситуація з транспортним сполучення у мікрорайоні «Паперова фабрика» значно покращилася, а обурюються люди, які навіть не є жителями цього мікрорайону.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сесія міськрада Паперова фабрика транспорт  
Матеріали по темі