Влада

Суд поновив на посаді секретаря Новоград-Волинської міської ради, але депутати відмовилися розглядати це рішення

22 December 2018, 14:48

На сесії Новоград-Волинської міської ради, яка проходила 20 грудня 2018 року під головуванням міського голови Віктора Весельського, розглядали питання поновлення на посаді секретаря міської ради.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

«На ім’я міського голови надійшло звернення голови постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян Андрія Рассадіна щодо пропозиції до порядку денного пленарного засідання сесії міської ради. А саме, внесення питання «Про поновлення Пономаренко О.А. на посаді секретаря Новоград-Волинської міської ради», враховуючи рішення Житомирського окружного адміністративного суду від 25 жовтня 2018 року про негайне виконання рішення зазначеного суду щодо поновлення Олени Пономаренко на посаді секретаря міської ради і стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, починаючи з 25 травня до 25 жовтня, а також постанову головного державного виконавця відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області від 12.12.2018 року, яка надійшла на адресу міської ради, про накладення штрафу за невиконання вищевказаного рішення суду без поважних причин, яке підлягає негайному виконанню», - йдеться у повідомленні.

Секретар міської ради Василь Остапчук повідомив, що наразі з даного питання залучено адвоката, яким подано апеляцію. На що головою комісії з питань депутатської етики зауважив, що міська рада не уповноважувала жодних третіх сторін на представлення її інтересів у суді, тож тут є порушення чинного законодавства, до того ж рішення суду підлягає негайному виконанню.

«Після тривалої дискусії та обговорення депутатами, за результатами голосування, дане питання не було включено до порядку денного сесії», - інформує міська рада.

Рішення Житомирської окружного адміністративного суду було оприлюднене в Єдиному державному реєстрі судових рішень 13 листопада 2018 року і станом на 22 грудня відсутня інформація про те, що воно набрало законної сили.

За включення до порядку денного питання «Про поновлення Пономаренко О.А. на посаді секретаря Новоград-Волинської міської ради» проголосували лише 8 депутатів, 6 утримались, 7 не голосували (всього в міськраді 34 депутати).

Як повідомляв Житомир.info, на позачерговій сесії Новоград-Волинської міської ради 24 травня 2018 року депутати проголосували за відставку секретаря міськради Олени Пономаренко (Блок Петра Порошенка) та розпуск виконкому, а за висловлення недовіри меру тоді не вистачило голосів. На позачерговій сесії Новоград-Волинської міськради 6 листопада 2018 року депутати визнали роботу мера Віктора Весельського незадовільною та висловити йому недовіру. А позачергова сесія, яка 10 грудня мала розглядати питання «Про дострокове припинення повноважень міського голови Весельського В.Л.», не відбулася через відсутність кворуму.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сесія секретар суд Новоград-Волинський міськрада  
Матеріали по темі