Влада

За 10,5 млн грн для лікарів сільських амбулаторій Житомирської області придбали 22 автомобілі Renault Duster

27 December 2018, 16:11

У Житомирській області продовжують активно реалізувати ініціативу президента України Петра Порошенка «Сільська медицина». Так, вже закупили 22 одиниці службового автотранспорту для лікарів, що працюватимуть у нових амбулаторіях, 9 з яких розпочали будувати у селах області.

Про це 27 грудня повідомив департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, - пише прес-служба облдержадміністрації.

За їх інформацією, через систему електронних торгів департамент закупив 22 службових автомобіля марки Renault Duster для лікарів, які незабаром працюватимуть в амбулаторіях нового зразка у сільській місцевості. Загалом після тендерних процедур вартість автотранспорту склала 10 млн 538 тис. грн, з яких 479 тис. грн – за одну машину. Такий транспорт необхідний лікарям для того, аби швидко дістатись до пацієнта у будь-який населений пункт, який обслуговуватимуть фахівці сільської амбулаторії.

Як повідомляв Житомир.info, 6 листопада 2018 року був оголошений тендер на придбання 22 службових Renault Duster для медичних працівників, які працюють в сільській місцевості.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА автомобіль рено сільська медицина лікар амбулаторія  
Матеріали по темі