Політика

​В Україні стартувала виборча кампанія: ЦВК зареєструвала першого кандидата в президенти

1 січня 2019, 14:45

Екс-міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко подав свої документи до ЦВК і став першим кандидатом на пост президента на цьогорічних виборах.

Колишній чиновник йде на вибори як самовисуванець, повідомив 31 грудня 24 канал. Під час реєстрації Шевченко наголосив, що наразі займається благодійним фондом, який очолює, а з бізнесу пішов 10 років тому.

«Я вирішив іти в президенти через те, що маю достатні знання, хорошу освіту, зокрема, і українську, і іноземну, та успішний досвід в бізнесі і в державній сфері, також я маю великі зв’язки за кордоном», – сказав кандидат у президенти.

Нагадаємо, 31 грудня 2018 року в Україні стартувала виборча кампанія кандидатів у президенти. Офіційне висунення кандидатів та подача документів для реєстрації буде проводитися до 3 лютого 2019 року включно. Перший тур виборів президента України відбудеться 31 березня 2019 року.

Інформація про адреси приміщень, які надаватимуться окружним виборчим комісіям з виборів президента у Житомирській області, тут.

Як повідомляв Житомир.info, опитування, проведене соціологічною групою «Рейтинг» з 16 листопада по 2 грудня 2018 року, показало, кого з потенційних кандидатів у президенти готова підтримати Житомирська область.

Фото 24 каналу

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори ЦВК президент  
Матеріали по темі