Події

За неоформлених працівників підприємство у Житомирській області оштрафували на 3,6 млн грн

3 січня 2019, 09:30

За підміну трудових відносин цивільно-правовими на одне з підприємств у Житомирській області накладено кількамільйонний штраф.

Про це повідомляє прес-служба управління Держпраці у Житомирській області.

Інспектори праці управління Держпраці у Житомирській області відвідали підприємство, основним видом економічної діяльності якого є виготовлення виробів з бетону для будівництва. Вони перевірили стан додержання законодавства про працю та встановили порушення трудового законодавства в частині допуску працівників до роботи без укладення трудового договору відносно 33 найманих працівників.

«Під час інспекційного відвідування спеціалісти управління Держпраці встановили, що з 33 працівниками укладені цивільно-правові договори на виконання робіт, які мають ознаки трудових. Зокрема, надані договори містять загальні відомості про виконувану роботу, таку як: приготування арматурних заготовок для каркасів, правка та різка арматури, вивозка готових арматурних каркасів до формувального цеху та інше, однак в них відсутній об’єм робіт, які виконавець зобов’язаний виконувати. Отже, надання послуг носить постійний характер з систематичним виконанням трудових функцій, в той час як договори цивільно-правового характеру застосовуються для виконання конкретної роботи, і у разі досягнення цієї мети договір вважається виконаним та його дія припиняється. Підтвердженням наявних ознак трудових відносин також є те, що згідно з умовами договорів виконавець зобов’язується виконувати правила внутрішнього трудового розпорядку підприємства та отримує заробітну плату, згідно табелю обліку використаного робочого часу», – інформує прес-служба.

За підміну трудових відносин цивільно-правовими, керівництвом управління Держпраці у Житомирській області на підприємство накладено штраф у розмірі понад 3,6 млн грн (тобто 111690 гривень за кожного неоформленого працівника).

Як повідомляв Житомир.info, 5 грудня 2018 року прес-служба управління Держпраці у Житомирській області інформувала, що директора лісового господарства оштрафували на 558 450 гривень за 5 неоформлених працівників.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Держпраці штраф неоформлений працівник  
Матеріали по темі