Влада

Жителі села Вереси просять зробити вуличне освітлення та відремонтувати дороги, влада Житомира обіцяє знайти кошти

8 січня 2019, 10:14

Жителі села Вереси просять у влади Житомира у 2019 році облаштували вуличне освітлення на декількох вулицях та відремонтувати дорожнє покриття. Міська рада не заперечує, але зазначає, що остаточне рішення буде прийняте після прийняття бюджету розвитку.

Про це йдеться у відповіді заступника мера Житомира Сергія Кондратюка на петицію «Благоустрій території с. Вереси (новобудови)».

На сайті електронних петицій Житомирської мерії є звернення, яке було стовідсотково підтримано і набрало більше 250 голосів.

Петиція Олени Орлової 26 жовтня 2018 року була опублікована на сайті Житомирської мерії та вже 15 грудня набрала необхідну кількість голосів.

«Ми, жителі с. Вереси, звертаємося з проханням посприяти створенню безпечних та комфортних умов проживання членів громади шляхом облаштування вуличного освітлення та ремонту вулично-дорожньої мережі. Відсутність зовнішнього освітлення та незадовільний стан вулично-дорожньої мережі наших вулиць стало величезною проблемою, яка створює високу соціальну напругу в громаді, давно і гостро обговорюється серед людей. До того ж відсутність освітлення створює передумови підвищеної злочинності.

Виходячи з вищевикладеного, просимо Вас при формуванні місцевого бюджету Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 бюджетний рік передбачити капітальні видатки на освітлення та ремонт дорожнього покриття вулиць нашого мікрорайону: вул. І. Огієнка, Г. Сковороди, І. Франка, вул. Лісова та інші», - йдеться у тексті петиції.

«На Вашу електронну петицію щодо влаштування зовнішнього освітлення та ремонту покриття проїжджої частини мікрорайону Дослідне села Вереси по вулицях І. Огієнка, Г. Сковороди, І. Франка, Лісова, О. Гончарна, І. Котляревського повідомляю, що за інформацією комунального підприємства «ЕМЗО«Міськсвітло» Житомирської міської ради для влаштування зовнішнього освітлення по вказаних вулицях необхідно змонтувати електролінію зовнішнього освітлення самоутримним ізольованим проводом СІП – 4х25 загальною довжиною – 2,3 км та облаштувати 63 світлоточки з використанням світлодіодних світильників потужністю 20 Вт. Орієнтовна вартість робіт – 580,0 тис. грн.

Стосовно ремонту покриття проїжджої частини інформую, що у разі виділення в наступному році достатньої кількості коштів на шляхоремонтні роботи, вказані вулиці буде запропоновано до переліку об’єктів по поточному та капітальному ремонту покриття вулиць та провулків міста на 2019 рік. Разом з цим повідомляю, що остаточне рішення буде прийнято після прийняття бюджету розвитку та весняного обстеження вулиць та провулків Житомирської міської об’єднаної територіальної громади», - зазначається у відповіді на петицію.

Нагадаємо, 27 грудня 2018 року радника мера Житомира Григорія Лялевича перевели на посаду начальника новоствореного управління з розвитку села Вереси.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії Житомирської міської ради 27 вересня 2018 року ухвалили рішення про добровільне приєднання територіальної громади села Вереси Житомирського району до територіальної громади міста Житомира та підписання відповідного меморандуму. На сесії міської ради 8 листопада розглядався проект рішення про створення управління з розвитку села Вереси. 30 листопада 2018 року мер Житомира Сергій Сухомлин призначив секретаря Вересівської сільради Григорія Лялевича своїм радником.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Вереси петиція ремонт дорога освітлення  
Матеріали по темі