Влада

​На сесії Житомирської міськради розглянуть питання про кредит для ТТУ та створення управління з розвитку Вересів

23 жовтня 2018, 13:59

8 листопада 2018 року відбудеться чергове засідання сесії Житомирської міської ради.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Сергія Сухомлина №963 від 23 жовтня 2018 року, опублікованому на сайті мерії.

«Відповідно до ст.46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати сорок першу сесію Житомирської міської ради сьомого скликання 8 листопада 2018 року о 10:00 годині в залі засідань міської ради», - йдеться у розпорядженні міського голови.

На сесії міської ради 8 листопада планують розглянути 64 питання, половина з яких стосується земельних питань. Крім того, на сесії збираються внести зміни до ряду міських цільових програм, прийняти рішення щодо дозволу КП «ЖТТУ» на укладання кредитного договору з ЄБРР, та дозволу КП «Центр Інвестицій» на отримання кредиту в Укргазбанку. Також на наступній сесії Житомирської міської ради планують створити управління з розвитку села Вереси та покласти обов’язки старости села на Олександра Шута.

З повним переліком питань, які виносяться на розгляд сесії Житомирської міськради, запланованої на 8 листопада 2018 року, можна ознайомитись тут.

Нагадаємо, 27 вересня без обговорення депутати підтримали приєднання Вересів до Житомира.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії міської ради 27 вересня у залі сталася бійка між активістами через зірваний плакат «Наталія Леонченко лобіює Московський патріархат».

Житомир.info

Теги: сесія порядок денний 
Матеріали по темі