Політика

Депутат міської ради від РПЛ придбав у Житомирі квартиру майже за півмільйона гривень

9 January 2019, 12:38

Депутат Житомирської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка, менеджер з персоналу АТ «Житомирський маслозавод» Владислав Савіцький перед новим роком придбав квартиру.

Повідомлення про суттєві зміни у майновому стані опубліковані в Єдиному державному реєстрі декларацій 29 грудня 2018 року.

Квартиру Владислав Савіцький придбав у громадянки України Наталії Рахматової 29.12.2018 року за 475 тис. 255 грн. Загальна площа квартири 49,5 кв. м.

11 грудня 2018 року депутат міськради також вносив зміни до декларації, де зазначав, що за дохід від відчуження нерухомого майна від громадянки України Валентини Марущак отримав 599 тис. 411 грн.

Зазначимо, що депутат міської ради Владислав Савіцький є членом родини перевізників Савіцьких.

Як повідомляв Житомир.info, у 2017 році депутат Житомирської міської ради Владислав Савіцький за 442 тис. 560 грн придбав не задекларовану квартиру. Також, у 2017 році Корольовский районний суд м.Житомира розглядав справу про вчинення адміністративного корупційного правопорушення депутатом Житомирської міської ради Владиславом Савіцьким, але суд закрив провадження, бо на час розгляду даної адміністративної справи «закінчились строки, коли особа може бути притягнута до адміністративної відповідальності».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Савіцький РПЛ квартира декларація  
Матеріали по темі