Місто

​У компанії «Дріада Буд» розповіли про переваги та принципи будівництва ЖК «Шодуар» у Житомирі

17 January 2019, 09:58

Швидко, якісно, зручно, екологічні матеріали. Так обіцяє зводити новий житловий комплекс «Шодуар» на Великій Бердичівській 50-а у Житомирі будівельна компанія «Дріада Буд».

За словами забудовників, вони мають більш як десять років досвіду, вже збудувавши комплекси у інших містах України. Зокрема, у Києві, Хмельницькому та Дніпрі. Тому, запевняють, будуючи «Шодуар», не збираються зраджувати своїм принципам, а саме – будуть дотримуватись будівельних норм та стандартів.


«Будинок буде збудований з якісних матеріалів. Цегла віками була натуральним, екологічно-чистим матеріалом, завжди зберігала тепло. Тому будинок у нас буде збудований із цегли, утеплений мінеральною ватою. Будинок буде дев’ятиповерховий. На першому поверсі будуть нежитлові приміщення. Можливо аптека, магазин, і вісім поверхів квартир. Намагалися планування зробити зручним для людей, компактним. Разом із тим, квартири будуть просторі, світлі. В комплексі буде 80 квартир. Буде сучасний дитячий майданчик, майданчик для відпочинку дорослого населення. В даному випадку будівництво тільки прикрасить місто і дасть можливість мешканцям мати нові, якісні, світлі, гарні квартири у центрі міста. Аж ніяким чином будівництво не зачепить інтереси мешканців сусідніх будинків. Проект розроблявся відповідно до існуючих на сьогоднішній день усіх державних будівельних норм. Окрім того, він проходив державну експертизу. Нами було протягом року досліджено земельну ділянку, проведено ґрунтові обстеження. Тому що ходили чутки від мешканців сусідніх будинків про те, що їхні будинки стоять на плавунах. У нас є звіт «Житомирбудрозвідування». Ми бурили палі на глибину 16 метрів і вивчали, які ґрунти знаходяться на якій відстані. Немає там ніяких плавунів, критичних ситуацій. Будинок буде стояти на фундаменті, на палях довжиною 16 метрів», - розповідає директор будівельної компанії «Дріада Буд» Аліса Кулаківська.

Разом із тим, директор «Дріада Буд» переконує: будівельні роботи жодним чином не зашкодять ані сусіднім будинкам, ані їхнім мешканцям.

«Хотілося б наголосити на тому, що будівництво не зашкодить мешканцям сусідніх будинків. Тому що метод, який ми обрали на сьогоднішній день для укладання фундаменту, є найбільш комфортним. Це буроін’єкційні палі. Відповідна установка буде робити отвір у землі, туди вставлятиметься металевий каркас і буде заливатися бетонний розчин. Тобто, не буде шуму, гуркоту, земних коливань. Ніяких поштовхів на сусідні будинки здійснюватись не буде. Територія руйнуватися не буде, на період будівництва, на землях загального користування, проїзд ми облаштуємо дорожніми плитами. Тобто, вантажні автомобілі будуть проїжджати по цих дорожніх плитах, по завершенню будівництва вони будуть прибрані звідти, і територія буде приведена до нормального стану, буде зроблено благоустрій. Поки ми будівельні роботи не розпочали. Власник земельної ділянки проводить підготовчі роботи, вони зрізають старі дерева. Після того, як будуть будівлі, відповідно до схеми благоустрою нами будуть відновлені зелені насадження. Ми мешканцям пропонували, протягом року їздили, відбулося десь зо три зустрічі. Ми пропонували за власні кошти зробити благоустрій і їхніх прилеглих територій, але наразі поки їх це не цікавить», - каже директор будівельної компанії «Дріада Буд» Аліса Кулаківська.

Зрештою, звести сучасний житловий комплекс «Шодуар» та здати його в експлуатацію забудовники планують у другій половині 2020 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Дріада Буд ЖК «Шодуар»  
Матеріали по темі