Культура

На конкурс проектів, які реалізують у Житомирі за бюджетні кошти, подали заявки 19 громадських організацій

24 січня 2019, 10:14

У Житомирі завершили прийом заявок на участь у щорічному конкурсі на реалізацію за бюджетні кошти соціально-культурних проектів громадських організацій.

Інформація про це 23 січня з’явилася у розділі «Оголошення» на сайті Житомирської міської ради.

«21 січня 2019 р. було закінчено подачу заявок на участь у Конкурсі з надання фінансової підтримки на реалізацію проектів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, порядку їх реалізації та звітування. Подано було 19 заявок від різних громадських організації», – йдеться у повідомленні.

Про місце і час засідання конкурсної комісії міська рада обіцяє проінформувати додатково (не пізніше ніж за 3 дні до засідання комісії).

Які конкурсні пропозиції подавались на розв’язання пріоритетних завдань управління культури міської ради та їх кількість:

1. Відтворення культурної спадщини національних меншин – 1 проект.

2. Сприяння налагодженню та розвитку взаємодії між громадськими організаціями міста Житомир, Житомирської області, України та міжнародних організації – 2 проекти.

3. Забезпечення розвитку та застосування української мови – 2 проекти.

4. Підтримка мистецьких проектів та культурологічних заходів щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді – 5 проектів.

5. Сприяння професійному зростанню творчо обдарованих дітей та молоді – 9 проектів.

6. Збереження та популяризація нематеріальної культурної спадщини – 1 проект.

7. Налагодження суспільного діалогу засобами мистецтва, обміну творчим досвідом між митцями різних регіонів України, сприяння розвитку інноваційних та сучасних тенденцій мистецтва і культури Житомира – 8 проектів.

8. Розвиток туристичного потенціалу в місті Житомир – 5 проектів.

Нагадаємо, щорічний конкурс на реалізацію за бюджетні кошти соціально-культурних проектів громадських організацій був оголошений у Житомирі 21 грудня 2018 року. Управління культури Житомирської міськради інформувало, що триватиме він до 20 січня 2019 року.

Як повідомляв Житомир.info, у 2018 році вартість 12 проектів переможців конкурсу склала 1 млн 300 тис. грн: від 15 до 150 тисяч кожний.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: проект конкурс ГО культура  
Матеріали по темі