Культура

Управління культури оголосило щорічний конкурс проектів, які реалізують у Житомирі за бюджетні кошти

21 грудня 2018, 17:29

У Житомирі оголосили щорічний конкурс на реалізацію за бюджетні кошти соціально-культурних проектів громадських організацій.

Оголошення про це 21 грудня опублікували на веб-сайті управління культури Житомирської міськради.

«Управління культури Житомирської міської ради оголошує конкурс з надання фінансової підтримки на реалізацію соціально-культурних проектів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства», - йдеться в оголошенні.

Термін подання заявок – з 21 грудня 2018 року до 20 січня 2019 року.

Для участі в конкурсі запрошують громадські об’єднання та їх відокремлені підрозділи із статусом юридичної особи, творчі спілки, які згідно з законодавством мають право на отримання фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів. Учасники можуть подавати кілька конкурсних пропозицій.

Деталі конкурсу за посиланням, заявки приймають в письмовому та електронному вигляді, державною мовою, до 20 січня 2019 року за адресою: вул. В.Бердичівська, буд. 61/18, м. Житомир, 10002, та на електронну пошту kylt@zt-rada.gov.ua. Телефони 43-79-77, 49-79-79.

Нагадаємо, у проекті рішення виконкому щодо порядку проведення Конкурсу на початку 2017 року збиралися затвердити граничні суми допомоги: від 10 до 50 тисяч гривень.

У коментарі Житомир.info 21 грудня начальник управління культури Ніна Рябенко уточнила, що було вирішено не встановлювати фіксований розмір фінансової допомоги, оскільки є як досить потужні проекти, які «потягнуть» 100 і 200 тисяч гривень, а є невеликі, але цікаві пропозиції, для реалізації яких достатньо кількох тисяч.

Нагадаємо, переможцями конкурсу у 2017 році стали Ірина Маренкова з фотопроектом «Обличчя Житомира» та фестивалем файних людей «Диводії», Інна Величко з проектом «Археолог – Олег Ольжич», Аліна Івченко з проектом «Відродження Поліського ткацтва», Олег Земнухов з проектом «Фольклорно-етнографічні свята та фестивалі», Ірина Білоус – з фестивалем толерантності, Тамара Мерцедіна зі школою гідів у Житомирі, Влад Малиновський з концертом голландського композитора, володаря премії Канського кінофестивалю Йозефа ван Віссема та Ілля Грицанюк з проектами «Пам’ятаємо історію – маємо майбутнє!», «Видання альбому Світлани Ніконорової», «Фестиваль сучасного етнічного мистецтва «ВулБа ІХ». З 1 березня 2018 року грантовий конкурс розпочинається для ГО всієї Житомирської області.

Як повідомляв Житомир.info, у 2018 році вартість 12 проектів переможців конкурсу склала 1 млн 300 тис. грн: від 15 до 150 тисяч кожний.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: проект конкурс ГО культура  
Матеріали по темі