Місто

Житомирська облрада збирається дозволити приватизувати колишній санаторій «Полісся»

25 January 2019, 09:39

Житомирська обласна рада планує включити до переліку об'єктів, які підлягають приватизації у 2019 році, приміщення колишнього санаторію у Житомирі та гаражи у місті Малин.

Про це йдеться у проекті рішення сесії Житомирської облради «Про затвердження переліків об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які підлягають приватизації», опублікованому на сайті облради 24 січня.

У переліку містяться наступні об’єкти:

Нежитлові приміщення, гаражи площею 36 кв. м за адресою вул. Гагаріна, 17-б у місті Малин. Балансоутримувачем є Малинське районне КП з технічної інвентаризації.

Цілісний майновий комплекс КП «Обласний лікувально-оздоровчий реабілітаційний центр «Полісся» за адресою пров. Оздоровчий, 7 у м. Житомир.


Також до переліку об'єктів на приватизацію включили 12 автомобілів, тракторів, вантажівок, автобусів та іншої техніки, що перебуває на балансі КУ «Автобаза санітарного транспорту лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я».

Крім того, даним проектом рішення сесії пропонується продовжити на 2019 рік приватизацію адмінприміщення, що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 23-а.

Нагадаємо, приватизувати шляхом продажу на аукціоні житомирський лікувально-оздоровчий центр «Полісся», за умови збереження профілю діяльності, збиралися ще в 2013-2014 роках.

У 2015 році з’явилась ідея на базі цього санаторію створити реабілітаційний центр для учасників АТО.

Як повідомляв Житомир.info, ще в лютому 2012 року лікувально-оздоровчий центр «Полісся» був включений до переліку об’єктів, які збиралися приватизувати.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: санаторій приватизація аукціон облрада  
Матеріали по темі