Місто

Житомирські школярі продовжують писати петиції з проханням ввести карантин

25 січня 2019, 11:09

Житомирські школярі наполегливо хочуть, щоб навчальні заклади закрили на карантин.

На сайт міської ради вже подано кілька петицій з цього приводу, дві з них набрали більше 250 голосів і знаходяться на розгляді.

17 січня петицію з текстом «Зробити карантин, через спалахи кору, і для зменшення епідпорогу» подав Геннадій Шовков, 21 січня вона була оприлюднена і за два дні набрала необхідну кількість голосів – 250.

Також на розгляді перебуває петиція, подана учнем ліцею при ЖДТУ: 21 січня вона була оприлюднена й набрала 250 голосів за рекордно короткий строк – шість годин.

Ввечері 22 січня петицію «Зробіть карантин у школах Житомира» подав Анар Гараєв, станом на ранок 25 січня під цим зверненням менше 100 підписів.

25 січня оприлюднена також петиції про введення карантину у коледжах, автор – Владислав Олександрович Матвєєв, крім автора її ще ніхто не підписав.

Також вранці 25 січня з’явилися на сайті міської ради дві петиції щодо карантину у школах.

Владислав Русланович Кіндрась ввечері 23 січня подав звернення з назвою «Поважна причина для карантину у Житомирських школах».

«Лікарні Житомира повідомляють що захворюваність на ГРВІ підвищилась на 20%,хочу запевнити це тільки ті люди які звернулися до лікарні,а ще є випадки що люди займаються самолікуванням. У школах Житомира класи заповнені дітьми тільки на 50%. Прошу Житомирську Міську Раду ще раз переглянути відсоток захворівших людей у Житомирі. І прийняти рішення що до Карантину», - йдеться у тексті петиції.

Автор звернення – повний тезка сина головного спеціаліста Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Житомирській області Руслана Кіндрася.

Петицію про «перегляд рішення Житомирської міської ради щодо рішення не вводити карантин у школах та дитсадках» ввечері 24 січня подав Данііл Мирославович Кучер.

«Тільки уявіть собі ми одна із п'яти областей які перевищили епідемпоріг (займає друге місце серед цих п'яти областей по числу хворих) , але на жаль наша ЖМР нічого не робить , щоб хоть якось призупинити розповсюдження ГРВІ та гриппу. Житомирська влада тільки й чекає того щоб всі діти , і я в тому числі похворіли. В мене склалося таке враження начебто наша рада тільки цього і чекає , і хоче щоб ми і далі заражали один одного. На жаль Житомирська адміністрація вважає "дуже розумним" рішення вводити карантин, коли в школи та дитячі садки немає кому ходити, тому що всі вже похворіли...», - пише автор петиції.

До речі, він – повний тезка сина генерального директора ДП «Житомирський лікеро-горілчаний завод» Мирослава Кучера.

Нагадаємо, ввечері 24 січня мер Сергій Сухомлин повідомив, що карантину у школах і дитячих садочках Житомира поки не буде, та зауважив, що зареєструвати петицію і зібрати за шість годин 250 підписів – це була гарна спроба учнів ліцею при ЖДТУ.

Як повідомляв Житомир.info, 22 січня ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» інформував, що по області показник захворюваності на грип та ГРВІ на 19% перевищує епідемічний поріг.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: петиція карантин школа  
Матеріали по темі