Суспільство

​Громада ще одного села в Житомирському районі перейшла до Православної церкви України, - ОДА​

2 березня 2019, 15:29

Станом на 2 березня 2019 року вже 35 релігійних громад Житомирської області перейшли до Православної церкви України.

Про це 2 березня повідомила прес-служба Житомирської облдержадміністрації у фейсбук.

«На Житомирщині громади продовжують переходити від православної церкви Московського патріархату до ПЦУ. Відтак, і релігійна громада с. Левків Житомирського району прийняла таке рішення. Загалом це вже 35-а громада, яка перейшла до Православної церкви України», - поінформувала ОДА.

Нагадаємо, 12 лютого 2019 повідомлялося, що громада с. Двірець стала 30-ю в області та третьою в Житомирському районі після сіл Сінгури та Озерянка, яка виявила бажання перейти до ПЦУ. Таким чином, левківська громада четверта в районі змінила свою канонічну приналежність.

Як повідомляв Житомир.info, 11 січня 2019 року громада Свято-Миколаївського храму села Ворсівка Малинського району Житомирської області прийняла рішення про перехід з Української православної церкви Московського патріархату до Православної церкви України. Це була перша громада в області, що прийняла таке рішення.

11 лютого 2019 року в прес-службі Житомирської єпархії Православної Церкви України повідомили, що на священиків, які перейшли до ПЦУ, чиниться тиск з боку представників УПЦ Московського патріархату. Їм надходять листи та смс-повідомлення з погрозами.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: церква ПЦУ релігійна громада Левків  
Матеріали по темі