Політика

Петро Порошенко зі сцени сперечався із активістами, які прийшли з плакатами на його зустріч з житомирянами

11 березня 2019, 20:56

11 березня на анонсовану зустріч із кандидатом в президенти України Петром Порошенком прийшли кілька десятків людей із плакатами. Більшість плакатів стосувались скандалу в «Укроборонпромі», який обговорюють впродовж останніх тижнів: «Порошенко очільник корупції», «Брехня», «Порошенко порушник Конституції», «Свинарчуків за ґрати». Ще кілька активістів з плакатів ставили президенту запитання «#ХтоЗамовивКатюГандзюк».

Петро Порошенко кілька разів у своїй промові згадував учасників цих акцій: кандидат в президенти висловив впевненість, що люди з плакатами аж ніяк не сприяють єдності українців, діють в інтересах агресора і ледве не в особистих інтересах Путіна, а на завершення назвав їх акції «проплаченими».


Зі свого боку активісти із плакатами, частина з яких була вдягнена в куртки із символікою «Національних дружин» та «Національного корпусу», відповідали вигуками «Ганьба», «Свинарчуків на нари» та «Мародерів за ґрати».

До сутичок із поліцією і спроб прорвати кордон правоохоронців, які вишикувались між мітингарями та сценою, справа не дійшла.

Нагадаємо, на «народну зустріч» з Петром Порошенком людей привозили автобусами, на майдані Корольова встановили «рамки» та перекрили прилеглі вулиці.

Як повідомляв Житомир.info, 11 березня 2019 року в рамках робочого візиту у Житомир президент Петро Порошенко взяв участь в засіданні Ради регіонального розвитку Житомирщини на заводі «Кромберг енд Шуберт» та відвідав десантників 95-ї бригади.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Порошенко мітинг кандидат активіст  
Матеріали по темі