Місто

Три команди архітекторів показали ескізні пропозиції щодо реконструкції центральних майданів Житомира

15 березня 2019, 19:13

У Житомирі розглянули конкурсні пропозиції щодо реконструкції майданів Соборний та Перемоги.

Про це 15 березня у Facebook написав Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

«Сьогодні розглядали конкурсні пропозиції по реконструкції двох центральних майданів міста. Три команди архітекторів та урбаністів працювали над ними близько чотирьох місяців. Дякую учасникам конкурсу за сміливі рішення і сподіваюся, що житомиряни підтримають такі трансформації наших майданів. Якщо все складеться, то реалізація цього проекту можлива впродовж наступних кількох років», – йдеться у дописі.

Сергій Сухомлин також зазначив, що містобудівний конкурс був організований і фінансувався за рахунок коштів проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

Нагадаємо, у листопаді 2018 року в Житомирі визначили команди архітекторів, які стали учасниками конкурсу на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги (ЛКП «Інститут просторового розвитку», ГО «Урбан куратори», ГО «Містодія»). Всього на розгляд журі було подано 15 заявок. Результати конкурсу мають бути оприлюднені у квітні 2019 року.

Як повідомляв Житомир.info, на засіданні міськвиконкому 1 серпня 2018 року мер Сергій Сухомлин говорив, що на реконструкцію майданів Соборного та Перемоги Житомир може отримати грант в розмірі 10 млн євро.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: реконструкція ремонт майдан Перемоги майдан Перемоги  
Матеріали по темі