Суспільство

Житомирські десантники форсували водні перешкоди на полігоні й тестували армійське спорядження в умовах Карпат

25 березня 2019, 13:55

22 березня підрозділи житомирської 95-ї бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України в новому спорядженні долали водні перешкоди на полігоні під Житомиром, а 23 березня виконували бойові завдання в українських Карпатах.

Про це повідомляє командування ДШВ з посиланням на прес-службу 95-ї бригади.

«На полігоні під Житомиром підрозділи 95 бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України відпрацювали різні дії в рамках батальйонного тактико-стройового заняття. Під час занять, посилені танками та артилерією, десантно-штурмові підрозділи відпрацьовували форсування водної перешкоди. Після цього рейдовий загін приступив до виконання навчальних завдань з бойовою стрільбою в тилу умовного противника», - йдеться в повідомленні від 22 березня на сторінці 95-ї бригади.

За даними прес-служби, воїни-десантники відпрацювали знищення різних об’єктів противника, взяття під контроль мостів, важливих рубежів, панівних висот тощо. Також підрозділам постійно надходили різні «ввідні» щодо різкої зміни обстановки. Це вимагало від командирів прийняття своєчасних та відповідних рішень. Загалом, рейдові дії склали кілька десятків кілометрів складними польовими дорогами полігону.

Контролював хід підготовки підрозділів командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, генерал-лейтенант Михайло Забродський.

23 березня житомирські десантники тестували армійське спорядження в умовах Карпат.

«На теренах Західної України, у гірській місцевості, під керівництвом досвідчених інструкторів триває підготовка спеціальних підрозділів 95 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України. На непритаманному для десантників ландшафті, у специфічних погодних умовах вони виконують завдання, максимально наближені до бойових. Також у рамках спеціальної підготовки військовослужбовці тестують нове спорядження, надходження якого у майбутньому планується до підрозділів Збройних Сил України», - інформує прес-служба бригади.

Нагадаємо, 20 березня 2019 збірна команда десантно-штурмових військ стала переможцем у турнірі на кубок Героя України, полковника Тараса Сенюка.

Як повідомляв Житомир.info, 12 березня на полігоні під Житомиром випробували броньований автомобіль «Козак-2», який невдовзі планують направити на озброєння до підрозділів ДШВ.

Усі фото - прес-служба 95-ї бригади

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: 95 бригада ДШВ ЗСУ  
Матеріали по темі