Політика

​Як у житомирській ОВК приймали перші протоколи з дільничних виборчих комісій

31 березня 2019, 23:45

31 березня о 22:11 ОВК №62 прийняла перший протокол з дільничної виборчої комісії, де проголосували усього 7 виборців.

За словами голови окружної виборчої комісії Сергія Ченчевого, такий швидкий результат підрахунку голосів характерний для маленьких ДВК із малою кількістю виборців.

«Перші дільниці - це у нас спецдільниці маленькі, там де маленька кількість виборців. Але вони були створені. Це в основному лікарні, там мала кількість голосуючих, відповідно там швидко підрахували голоси. Але перша дільниця - це все-таки наша гауптвахта, тимчасово створена. Там 7 виборців, вони підрахували дуже-дуже швидко, зробили протокол, привезли. Цей протокол вже система прийняла і ми, можна сказати, вже поставили «галочку» в системі «Вибори». В Україні ми, можна сказати, одні із лідерів реєстрації взагалі. Зараз спецдільниці, де мала кількість, потім маленькі дільниці, середні і великі. Все залежить від кількості виборців на дільничних комісіях. Все залежить від того, як якісно і швидко дільничні виборчі комісії підрахують бюлетені», - сказав голова ОВК №62 Сергій Ченчевий.


Нагадаємо, Житомирська окружна виборча комісія почала приймати протоколи ДВК: перша – спецдільниця.

Станом на 23.00 ЦВК оприлюднила перші результати виборів в округах Житомирської області.

За даними екзит-полів у другий тур виборів президента України виходять Володимир Зеленський та Петро Порошенко.

Як повідомляв Житомир.info, найактивнішими на виборах президента були виборці Житомира. Так, по ТВО №62 м. Житомира зі 164 947 виборців, внесених до списків на момент завершення голосування, отримали виборчі бюлетені 109 439: явка склала 66,34%. Середня явка по Житомирській області, за даними ЦВК, становить 64,58%.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори ОВК Ченчевий протокол  
Матеріали по темі