Події

Кілька студентів одного з житомирських вишів виявилися причетними до наркоугрупування, яке діяло на території України

11 April 2019, 10:55

10 квітня правоохоронці «накрили» групу, яка розповсюджувала наркотики на території 13 областей, зокрема й на Житомирщині. У причетності до діяльності наркогрупи викриті кілька студентів одного з житомирських вишів, в яких під час обшуків вилучено марихуану, амфетамін, кокаїн, рекламні агітки, банківські картки та інші свідчення злочинної діяльності.

Про це на своїй сторінці у Facebook 11 квітня написав начальник ГК Нацполіції в Житомирській області Вячеслав Печененко.

«10 квітня на території 13 областей України, зокрема і Житомирщини, була проведена спецоперація по ліквідації розгалуженої мережі продажу наркотиків, у тому числі через Інтернет. Затримані організатори та виконавці. Це ті ділки, що максимально конспірували свою «діяльність», щоразу вигадуючи нові місця закладок проданих доз наркотиків та варіанти безконтактного спілкування з клієнтами. Зокрема, на Житомирщині у причетності до діяльності наркосиндикату викриті кілька студентів одного з ВНЗ, в яких під час обшуків вилучено марихуану, амфетамін, кокаїн, рекламні агітки, банківські картки та інші свідчення злочинної діяльності. Наркотичні засоби надходили у регіон через поштовий зв'язок, а уже місцеві розповсюджувачі робили так звані закладки після отриманих через інтернет-меседжери замовлень та оплат на банківські рахунки. Слідчі дії тривають», - написав Вячеслав Печенекно.

У Нацполіції України зазначають, що зловмисники згуртували навколо себе злочинну організацію, учасники якої розповсюджували наркотовар на території Сумської, Одеської, Київської, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Харківської та Чернігівської областей України.

«Проведено майже 170 обшуків у столиці, Київській, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Чернігівській та Харківській областях за адресами мешкання фігурантів, розташування нарколабораторій, теплиць та зберігання наркотовару», - інформує Нацполіція.


Відео Нацполіції

Детальніше про затримання наркоугрупування можна прочитати тут

Як повідомляв Житомир.info, у лютому 2019 року в Житомирі правоохоронці виявили наркобанду та її ватажка, які збували амфетамін у двох областях України.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: студенти наркоугрупування Печененко поліція наркотики  
Матеріали по темі