Влада

Житомирська облрада після тримісячної перерви збереться на сесію: заслухають звіти Гундича й Ширми

23 квітня 2019, 10:01

Депутати Житомирської обласної ради після трьох місяців перерви знову зберуться на сесію, де заслухають звіти голів: Гундича й Ширми.

Розпорядження голови обласної ради від 22.04.2019 № 37 «Про скликання двадцять третьої сесії обласної ради» опубліковане на офіційному сайті Житомирської облради 22 квітня 2019 року.

«Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 6, 9, 13 Регламенту роботи обласної ради: Скликати двадцять третю сесію обласної ради сьомого скликання 23 травня 2019 року о 10 годині в залі засідань обласної ради», - йдеться у розпорядженні.

На розгляд обласної ради будуть винесені такі питання: про звіт голови обласної ради за 2018 рік; про звіт голови обласної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік; про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2018 рік; про внесення змін до обласного бюджету Житомирської області на 2019 рік; питання комунальної власності.

Як повідомляв Житомир.info, 7 лютого 2019 року відбулася позачергова сесія Житомирської обласної ради. Цього дня вона була «гарячою». За словами начальника ГУНП у Житомирській області Вячеслава Печененка, до міста привезли три автобуси молодиків з Києва. Так звані активісти вимагали зустрічі з депутатом облради Дмитром Кропачовим, за участі якого сталася ДТП в Тетерівці, а також, справедливого покарання народному обранцю.

Цього ж дня, під час виступу екс-керівника Бердичівського медколеджу Володимира Клименюка, депутати облради кричали «Ганьба!».

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сесія облрада  
Матеріали по темі