Політика

​Чи підтримують житомиряни розпуск Верховної Ради. Опитування

20 травня 2019, 16:12

Під час інавгураційної промови 20 травня новообраний президент Володимир Зеленський заявив, що планує розпустити Верховної Ради України восьмого скликання та провести дострокові парламентські вибори. Журналісти Житомир.info поцікавилися думкою житомирян та запитали у них, чи підтримують вони рішення гаранта.

«Якщо він прийшов, хоче щось робити, якісь зміни, йому потрібна своя команда та нові люди, тому нехай приходять нові депутати і, щоб він не сказав, що за 100 днів він нічого не встиг зробити. Тому, нехай він за ці 100 днів щось зробить і нехай буде розпуск, вибори, приходять нові парламентарі і приймають закони, рішення, щоб було з чого спитати», - відповідає Жанна.

«Я народився при Радянському Союзі, і я думаю, що якщо так сказав президент, значить так правильно», - каже Микола.


«Я не підтримую цього рішення, тому що не бачу у цьому дійсно потреби. Потрібно, мабуть, починати не з того, потрібно починати просто з праці, потрібно щось робити, а розпустити дуже просто», - стверджує Світлана.

«А чому ні, ми підтримуємо. Доволі логічно, однак я не політик, в цих тонкощах не разбираюсь, якщо чесно, але будь-яке рішення з Володимиром Зеленським вже вважаю позитивним», - ділиться Ілля.

«Якщо в загальному, то напевно більш з позитивної точки, чим з негативної, але якихось певних переконань в цьому у мене також немає», - говорить Світлана.

«Я рахую, що це законно і цього хочуть люди, тому - чому б і ні», - додає Дмитро.

«Для чого пояснювати, розказувати і так все бачите, які зміни за 5 років пройшли, абсолютно ніяких. Я рахую, що вже посиділи деякий період і треба замінити на тих людей, які змогли дійсно, крім слів, забезпечити ділом», - розповідає Сергій.

Нагадаємо, 20 травня у Києві відбулася церемонія інавгурації шостого президента України Володимира Зеленського.

Як повідомляв Житомир.info, у другому турі виборів президента України, який відбувся 21 квітня 2019 року, кандидат у президенти Володимир Зеленський отримав 73,2% голосів, чинний президент Петро Порошенко – 24,5%.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Зеленський парламент Верховна рада президент  
Матеріали по темі