Політика

Депутат міськради відмовився очолювати Житомирську міську організацію Об’єднання «Самопоміч»

22 травня 2019, 09:25

Депутат Житомирської міської ради Олександр Рибак написав заяву про складання повноважень голови Житомирської міської організації Об’єднання «Самопоміч».

Свою заяву, датовану 22 травня, він оприлюднив у Facebook пізно ввечері 21 травня.

«Останнім часом політична партія «Об`єднання Самопоміч» активно говорить про необхідність перезавантаження, це активно обговорювалось на з’їзді партії неділю тому, це активно обговорювалось вчора на обласній партійній конференції. Я вважаю, що сьогодні політична партія «Об’єднання Самопоміч», переживає не найкращі часи, тому впевнений, що перезавантаження вкрай необхідне для політичної сили. Тому я, як голова Житомирської міської організації політичної партії «Об’єднання Самопоміч» прийняв рішення достроково припинити повноваження голови міського осередку партії, та звільнити місце більш молодим, більш креативним, та напевно розумнішим членам партії», - написав Олександр Рибак у коментарі до своєї заяви.

Нагадаємо, 25 травня 2016 року на звітно-виборчій конференції обрали нового керівника Житомирської міської організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»: ним став депутат Житомирської міської ради Олександр Рибак, а до нього осередок очолював Станіслав Балакішиєв.

Як стало відомо Житомир.info з власних джерел, на партійній конференції 20 травня розглядали питання обрання голови обласного осередку Об'єднання «Самопоміч» і в результаті 22 з 38 проголосували за переобрання Наталії Чиж.

Вранці 22 травня Олександр Рибак уточнив, що він залишається членом партії «Об’єднання «Самопоміч», але виходить з керівного складу та складає повноваження голови Житомирської міської організації політичної партії.

Як повідомляв Житомир.info, секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж очолила квітневий ТОП порушень антикорупційного законодавства, який складає НАЗК. Було встановлено подання недостовірних відомостей на суму понад 13,6 млн грн: Чиж не вказала у деклараціях свої фінансові зобов’язання перед банком та фізичною особою, також у декларації за 2015 рік не зазначила корпоративні права члена сім’ї в господарському товаристві.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: депутат "Самопоміч" Рибак  
Матеріали по темі