Політика

У Житомирській міській організації «Об’єднання «Самопоміч» - новий керівник

26 травня 2016, 13:48

25 травня на звітно-виборчій конференції обрали нового керівника Житомирської міської організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

Ним став депутат Житомирської міської ради Олександр Рибак. До нього осередок очолював Станіслав Балакішиєв.

У коментарі Житомир.info Олександр Рибак розповів про своє призначення та про плани партії у Житомирі.

«Так, учора (25 травня – ред.) дійсно була міська конференція політичної партії «Об’єднання Самопоміч», на якій були присутні представники центрального штабу. Ця конференція була звітно-виборча, і в нас змінилося керівництво міської організації. До цього міську організацію очолював Станіслав Балакішиєв, зараз повноваження передані мені. Чому саме мене було обрано? Оскільки я депутат, я зараз багато часу витрачаю в тому числі на вирішення тих питань, якими опікується фракція. Спілкуюся з управліннями, знаю, які є проблеми і як їх можна вирішити, як написати депутатських запит, чи є порушення і як їх можна усунути. Тобто, зараз вже є механізм вирішення. Ще рік назад ми тільки могли констатувати, що та чи інша проблема існує, а зараз вже можемо їх вирішувати. А стосовно Станіслава Балакішиєва, який нещодавно не став депутатом, було прийняте таке рішення, точніше,  він сам прийняв таке рішення. Трапляється, що люди відходять від якихось справ, бізнес не дає змоги далі рухатися, зараз непроста економічна ситуація, не вистачає часу. А мені все одно цим треба займатися, це мої прямі обов’язки – ходити на комісії, опікуватися людьми-«атошниками», в мене щодня по 2-3 комісії. Ми дійсно хочемо щось змінити в цьому місті», - розповів Олександр Рибак.

Олександр Рибак

Також він повідомив, що керівництвом партії прийняте рішення про розмежування громадської та політичної роботи і роботи фракції як такої.

«Тобто, в нас у партії є чітка ієрархія, це 4 рівня існування нашої політичної структури. Перший рівень – це громадська ініціативна група, де люди долучаються до громадських проектів, створюють свої проекти, пропонують ідеї. Якщо вони бачать себе, вони проходять навчання у Львові і потім переформатовуються в громадську організацію «Самопоміч», яка має свого керівника, печатку і статут. Наступний рівень – це фракція, яка працює в радах різних рівнів. Це депутати, але не всі  депутати є членами партії. У «Самопомочі» до цього дуже відповідально ставляться, у Житомирській міській раді з 7 депутатів тільки 3 є членами нашої партії. І найвищий рівень політичної структури – це 5 членів партії, які і задають тонус, стратегію і шляхи розвитку, напряму спілкуються з київськими депутатами, мають думку і політичне бачення. У Житомирі громадською роботою буде опікуватися Микола Скремінський, активний молодий чоловік. Він буде займатися виключно громадськими проектами, бо ми зараз знову запустили наш волонтерський центр і плануємо запустити гуртки і залучити волонтерів соціального факультети університету Франка. І зовсім інший проект, який ми намагаємося запустити, це соціальне репетиторство. На базі 14 житомирських бібліотек ми плануємо проводити абсолютно безкоштовні заняття із ЗНО для абітурієнтів, їх проводитимуть викладачі вузу», - розповів новий керівник міської організації.

Як повідомляв Житомир.info, у червні 2015 року в Житомирі створили міський осередок політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі