Місто

У Житомирі на «Велодень-2019» очікують більше двох тисяч учасників, маршрут трохи змінили

22 травня 2019, 10:52

У Житомирі «Велодень-2019» почнеться з концерту біля кінотеатру «Жовтень», проїхати вулицями міста збираються більше двох тисяч велосипедистів.

Про це на черговому засідання міськвиконкому 22 травня розповіла начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

«Велодень-2019» відбудеться цієї неділі (26 травня). Старт біля кінотеатру «Жовтень»: о 10:00 – збір і концерт гурту «Madame Jo Jo's», об 11:00 – формування колони і старт за маршрутом. Очікуємо більше 2 тисяч учасників. Перший раз у нас було близько 300 учасників, а цього року – 2 тисячі. Також цього разу діти будуть їхати в колонні разом з усіма, вони будуть у спеціальних червоних манішках, щоб забезпечити їхню безпеку. Далі запланований конкурс велосипедів, подарунки і т.д. Бюджет «Велодня» невеликий, бо цього разу до заходу долучились спонсори – компанія «Рудь», що дозволило скоротити власні витрати», - повідомила Ірина Ковальчук.

Кошторис цьогорічного «Велодня» - 21 тис. 185 грн.

Ірина Ковальчук також зазначила, що відбулись зміни маршруту: рух колони буде по вулицям Мала Бердичівська – Велика Бердичівська – Театральна – Київська – Івана Сльоти – Шевченка – Велика Бердичівська – Мала Бердичівська – Новий бульвар.

Нагадаємо, у проекті рішення виконкому рух колони планувався по вулицях: Мала Бердичівська, Театральна, Київська, Вокзальна, Вітрука, Шевченка, Фещенка-Чопівського, Пушкінська, та бульвару Новий.

Як повідомляв Житомир.info, 27 травня 2018 року «Велодень» стартував з Михайлівської, учасників було близько 2 тисяч.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком Велодень Ковальчук  
Матеріали по темі