Місто

​«Велодень-2019» у Житомирі зібрав рекордних 3 тисячі учасників

26 May 2019, 14:26

До участі в тринадцятому Велодні у Житомирі долучилося більше 3 тисяч велосипедистів різного віку. Цьогоріч у загальній колоні від колишнього кінотеатру «Жовтень» їхали як дорослі, так і малеча.

Кількість учасників заходу як ніщо інше показує, що у місті надпотужна спортивна спільнота, лави якої щорік стрімко поповнюються, - каже начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськради Ірина Ковальчук.


«Сьогодні тринадцятий Велодень. Він почав свою історію у Житомирі з 2006 року. Перших учасників було близько 15, минулого року було близько 2,5 тисячі. Сьогодні за приблизними підрахунками - більше 3 тисяч учасників. Кожного року все більше молодіє велодень, дуже багато дітей на велосипедах, самокатах. Дуже класно, що є перші особи міста, представники великих компаній, що вони так само корпоративно долучаються до цього заходу. Радіємо від того, що Житомир показує, що велоспільнота дуже потужна і нас дуже багато. Цього року з’явився генеральний партнер, який перекрив частину наших витрат: ми змогли запросити гарний гурт, заплатити йому гонорар, це ми не змогли б зробити з міського бюджету, це закрив Генаральний партнер - компанія “РУДЬ”. Міський бюджет витратив кошти на облаштування, рекламу, інші поточні витрати - це близько 30 тис. грн», - розповідає начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міськради Ірина Ковальчук.

Любителі покрутити педалі за маршрутом «Велоденя-2019» проїхали більше десяти кілометрів. Фінішувавши на стартовій точці, учасники велопробігу традиційно вишукувалися задля спільного фото.

Як уранці 26 травня стартувало спортивне свято «Велодень-2019», дивіться тут.

Нагадаємо, цього року проїхати вулицями міста збиралися більше двох тисяч велосипедистів, маршрут трохи змінили.

Як повідомляв Житомир.info, для «Велодня» за маршрутом слідування перекривали рух транспорту .

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Велодень велосипедист  
Матеріали по темі