Місто

Для житомирських «першачків» накуплять на 8 млн грн нових одномісних парт

27 May 2019, 12:25

Департамент освіти Житомирської міської ради оголосив тендер на придбання 3108 одномісних парт для перших класів Нової української школи.

Відповідне оголошення від 23 травня про придбання шкільних меблів опубліковане на ресурсі ProZorro. Очікувана вартість закупівлі становить 8 млн 267,3 тис. грн, тобто за один комплект меблів департамент освіти збирається заплатити близько 2,6 тис. грн.

За умовами тендерної документації планується придбати 3108 одномісних парт бежевого кольору зі стільцями. Усі парти мають бути антисколіозними та регулюватися по висоті. А ще вони повинні бути мобільними і мати можливість швидкої трансформації для створення об’єднаної робочої поверхні для групової роботи.


На шкільні меблі має надаватися гарантія не менше 2 років, при цьому упродовж цього терміну постачальник за власний рахунок повинен здійснювати гарантійне обслуговування меблів.

Учасники торгів також мають завчасно надати зразок товару, який збираються поставити в житомирські школи.

Тендерні пропозиції прийматимуться упродовж місяця, до 24 червня. А проведення аукціону заплановане на 30 липня 2019 року.

Нагадаємо, 15 травня у Житомирі зібрали позачерговий виконком, аби розподілити 5,3 млн грн субвенції на меблі для «Нової української школи».

Як повідомляв Житомир.info, у 2018 році в Житомирі для перших класів «Нової української школи» придбали 3707 нових одномісних парт зі стільцями.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: школа НУШ парта департамент освіти тендер  
Матеріали по темі