Влада

У тендері на закупівлю 49 тролейбусів для Житомирського ТТУ беруть участь дві компанії: «Богдан» та «Белкомунмаш»

4 червня 2019, 17:47

Тендер на закупівлю 49 одиниць електротранспорту для Житомирського ТТУ за кошти Європейського банку на фінішній прямій: уже завершився термін подачі пропозицій. Участь у тендері взяли дві компанії: автомобілебудівна корпорація «Богдан» та білоруський виробник громадського електротранспорту «Белкомунмаш».

Про це 4 червня у коментарі Житомир.info розповів заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук.

«Вже завершився термін подачі пропозицій. На тендер заявилися два учасники: український завод «Богдан» і «Белкомунмаш», білоруський виробник тролейбусів. Обидва підприємства подали свої пропозиції – як технічні, так і цінові. Передбачається 49 одиниць рухомого складу. Зараз комунальне підприємство вивчає подані заявки претендентів, перевіряє відповідність їхніх пропозицій до тих технічних вимог, які були оголошені, після чого буде визначений переможець і укладено, відповідно, договір на поставку цих 49 тролейбусів. Вони надходитимуть партіями. Загальний період, упродовж якого вони мають бути поставлені у місто Житомир, складає 55 тижнів, це фактично рік, але очікуємо, що перші партії будуть поставлені упродовж 100 днів з моменту укладення договору, тобто ще до кінця поточного року», – розповів Дмитро Ткачук.


У комплекті з тролейбусами ітимуть і найбільш ходові запчастини.

«Вартість, про яку на сьогоднішній день іде мова, відповідно до пропозицій учасників, складає від 9,4 до 9,7 млн євро. За умовами тендеру ЄБРР, ціновий фактор не є вирішальним. Є ряд компонентів щодо технічної специфікації, які треба перевірити, стосовно комплекту запчастин, які пропонуються в додаток до самого рухомого складу, тому що, за умовами тендеру, повинен бути забезпечений пакет розхідних запасних частин, аби не вийшло так, що купили тролейбус, а вже через місяць шукаємо запчастини. Тому найбільш ходові запчастини подавалися також як пропозиція по заявці. Це теж треба оцінювати як важливий фактор – чим тролейбус додатково укомплектовується, окрім тих основних вимог, які були прописані у тендерній документації. Але навіть якщо говорити про тендерну документацію, то це об’єм більше 60 сторінок, тобто доволі детальна специфікація всіх вимог технічних і зручностей для пасажирів», – зауважує заступник міського голови.

Він зазначає, що переможця тендеру визначать орієнтовно в середині червня.

«Я думаю, що упродовж тижня-10 днів цей процес буде завершено. Тут є ще нюанс, що усі ці речі узгоджуються з Європейським банком реконструкції та розвитку після визначення фаворита, переможця цього тендеру. Після його погодження буде оголошено результат та укладено договір», – каже Дмитро Ткачук.

Нагадаємо, тендер на закупівлю 49 одиниць електротранспорту для Житомирського ТТУ був оголошений 9 квітня 2019 року.

Як повідомляв Житомир.info, 12 грудня 2018 року під час звітування про результати роботи за рік Житомирського міського голови Сергій Сухомлин казав, що у 2019 році в рамках проекту модернізації тролейбусного парку КП «ЖТТУ» збираються придбати 50 нових тролейбусів за кошти ЄБРР. Проте місто не отримає усі 50 одиниць техніки у 2019-му.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: тендер тролейбус ЄБРР Ткачук  
Матеріали по темі