Місто

​Комісія виявила в Житомирі 13 заправок, про які не знають у ДСНС та управлінні Держпраці

10 червня 2019, 14:54

Спеціальна комісія, яку мер Житомира створив після катастрофи на вулиці Східній, завершила перевірки автозаправних станцій в місті. Спочатку комісія направила запити до органів, які видають погоджувальні документи, а саме ДСНС та Державної служби з питань праці. Уже після того, за дорученням комісії, муніципальна інспекція провела фактичний огляд заправок.

«Сукупно у відповідь на запити, ми отримали дані по 44 об’єктах. По одному з них діяльність не підтвердилась на момент перевірки, там не було ніякої заправки. Муніципальними ж інспекторами і працівниками управління надзвичайних ситуацій міста було зафіксовано 56 таких адрес. Тобто маємо різницю в 13 об’єктів. З отриманої нами інформації про дозвільні документи і з фізично проінвентаризованими об’єктами - 13 адрес не мають такої інформації. Тобто ми не маємо даних про суб’єкт господарювання, чи про наявність в нього дозвільних документів. Тому звертаємось до міжвідомчої робочої групи з проханням перевірити, а вона має повноваження на це, і вжити заходів, якщо ця інформація підтвердиться. Усі ці наші результати, узагальнені в таблиці, з фотофіксацією, з адресами і з інформацією, чи є відповідні дозвільні документи, які ми отримали у відповідь на наш запит, будуть направлені саме в прокуратуру, щоб вони здійснили свої перевірки і за необхідності залучали технічні органи, які будуть робити певні висновки», - розповів заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук.


Інших серйозних порушень комісія не виявила.

«Більшість об’єктів знаходяться на якихось промислових ділянках, або на території підприємств. Критичних, які знаходяться безпосередньо в житлових масивах, не так багато, якщо об’єктивно оцінювати всі 56 адрес. Грубих порушень, щоб прямо посеред житлових масивів, на щастя, в нас таких об’єктів практично немає», - розповідає заступник мера.

У письмовому переліку автозаправних станцій та автозаправних пунктів, розміщених на території Житомира та про які не знають ДСНС та Держпраці, який складено робочою групою за підсумками роботи, йдеться про наступні адреси:

 1. вул. Корольова, 152;
 2. вул. Івана Гонти, 1;
 3. вул. Гранітна, 16;
 4. Київське шосе, 42;
 5. Київське шосе, 141;
 6. майдан Визволення, 1;
 7. вул. Параджанова, 87;
 8. проспект Миру, 22;
 9. вул. Східна, 82;
 10. вул. Чуднівська, 104;
 11. вул. Якова Зайка, 47;
 12. вул. Т. Бульби-Боровця, 33;
 13. вул. Вітрука 4-А.

Подальші висновки про законність діяльності автозаправних станцій робитиме прокуратура.

Як повідомляв Житомир.info, 19 травня 2019 року на вулиці Східній у Житомирі сталася пожежа на газовій АЗС. За повідомленням патрульної поліції, спалахнула цистерна з паливом, одна людина отримала опіки полум’ям. Після приборкання пожежі на автозаправці «Яркон» з’явилася уточнена інформація: до лікарні з термічними опіками були доставлені двоє людей – житель м. Києва, 1972 р.н., та житель Черкаської області, 1962 р.н., вогнем знищено конструкцію АЗС та 4 автомобілі, які знаходились на її території.

Після пожежі на АЗС мер створив комісію, яка має перевірити законність всіх заправок у Житомирі. Про це Сергій Сухомлин сказав 23 травня, відповідаючи у програмі «Тема дня» на Житомир.info на питання щодо заправки неподалік дитсадка №10 на перехресті вулиць Грушевського-Східна.

Повністю програму «Тема дня», в якій мер Сергій Сухомлин відповідав на запитання житомирян, дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: АЗС заправка перевірка комісія Ткачук  
Матеріали по темі