Політика

ЦВК зареєструвала двох житомирян кандидатами по Малинському округу №66

11 червня 2019, 10:46

10 червня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого були зареєстрований 31 кандидат у народні депутати України.

Про це повідомляє прес-служба Центрвиборчкому.

Зокрема, Комісія зареєструвала двох кандидатів у народні депутати України, які балотуються в ОВО у порядку самовисування, Данілова О.М., Петренка В.І. – в ОВО № 66.

«Всього станом на 10 червня в одномандатних виборчих округах зареєстровано 95 кандидатів у народні депутати України, в тому числі: які балотуються у порядку самовисування – 88, висунутих політичними партіями – 7», - йдеться у повідомленні.

Інформація про самовисуванців по Малинському округу №66 вранці 11 червня оприлюднена на сайті ЦВК:

Данілов Олексій Миколайовичнародився 15 сiчня 1985 року в місті Житомирі, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, менеджер зі збуту, ТОВ «Дорідан», безпартійний, проживає в місті Житомирі;

Петренко Віталій Івановичнародився 3 березня 1983 року в селі Мала Зубовщина Коростенського району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, юрист, ПП «Енерголісбуд-2008», безпартійний, проживає в місті Житомирі.

Нагадаємо, під час партійних з’їздів були повідомлення про потенційних кандидатів по Малинському мажоритарному округу: від партії Вакарчука «Голос» в мажоритарному окрузі №66 – Соболівський Антон Михайлович, від «Громадянської позиції» Гриценка балотуватиметься Шатилович Володимир Леонідович.

Як повідомляв Житомир.info, партії та кандидати можуть подавати документи до ЦВК для реєстрації кандидатів у депутати до 20 червня включно, останній день реєстрації – 25 червня. Розмір грошової застави: для партії, яка висунула виборчий список кандидатів у депутати в загальнодержавному окрузі – 4 млн 173 тис. грн; для кандидата в депутати в одномандатному окрузі, якого висунула партія або який балотується в порядку самовисування – 41 тис. 730 грн.

7 червня 2019 року ЦВК зареєструвала першого кандидата-мажоритарника по Житомирській області: депутат обласної ради Ігор Романський, який раніше очолював фракцію Радикальної партії Ляшка, балотується як самовисуванець по Бердичівському округу №63.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЦВК вибори ВР округ 66  
Матеріали по темі